Mide bulantısınin olmaması

• Konbuyu başlatan Mercan
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mercan tarafından oluşturulan Mide bulantısınin olmaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,036 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısınin olmaması
Konbuyu başlatan Mercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amine zehra

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar iki aylık gebeyim ve hiç mide bulantısı yaşamıyorum ara ara modemden yanma oluyor. normal mi kalp atışını duydum iki hafta önce.bekliuorum her gün midem bulanacak mi diye ama yok. Düşük olsaydı kanama olur du değil mi . İki hafta sonra kontrole gidecem ama tedirginlik oluyor ister istemez sanki gebe degilimde normal sıradan gunlerden biriymiş gibi geçiyor anlamadım gitti
Ne güzel canım valla rahat geçiriyorsun demekki maşallah 🧿 Zaten herkeste bulantı olacak diye bişey yok canım kafana takma kimisi hiç bilmeden ragat bı seklde gecırıyor hamileliğini kımısı 9 ay boyunca bulantı kusma yaşıyor kişiden kişiye göre değişiyor işte

M

Mercan

Guest
Mide eksimem göğüs ağrısı arada sızı var öldürmeden hapsurmada kasıklarına ağrı giriyor sadece bulantı yok demek ki oda olabilir

A

Amine zehra

Guest
Merhaba kızlar iki aylık gebeyim ve hiç mide bulantısı yaşamıyorum ara ara modemden yanma oluyor. normal mi kalp atışını duydum iki hafta önce.bekliuorum her gün midem bulanacak mi diye ama yok. Düşük olsaydı kanama olur du değil mi . İki hafta sonra kontrole gidecem ama tedirginlik oluyor ister istemez sanki gebe degilimde normal sıradan gunlerden biriymiş gibi geçiyor anlamadım gitti
Çok normal ilk hamileligimde çalışıyordum ramazandi 1ay o sekilde bilmeden oruç tuttum en ufak mide bulantısı bas dönmesi olmadi şükür cok saglikli kizim oldu simdede ikinciye hamileyim yine ramazanda hamile kalmışım en ufak belirti olmadi biz gibiler en şanslılar keyfini çıkarın 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 haftalık oldum ve mide bulantısı kusmalar başladı yeni demek ki başta olmazsa bile sonraları başlayabiliyormus 😑

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar