Mide kapağı ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Mide kapağı ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Mide kapağı ağrısı
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba kusmaktan artık midem aşırı yanmaya başladı ülser olmuş olabilir mi birde kusarken hep öğürmeden sonra çok aşırı bi ağrı oluyor mide kapağında olduğunu anlayabiliyorum o ağrının ve bi süre geçmiyor bulantı yanında bi de yanma eklendi bunların yanında bide kusarken aşırı ağrı kusmaktan böyle bi sorun yaşayan oldumu😔😔

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba kusmaktan artık midem aşırı yanmaya başladı ülser olmuş olabilir mi birde kusarken hep öğürmeden sonra çok aşırı bi ağrı oluyor mide kapağında olduğunu anlayabiliyorum o ağrının ve bi süre geçmiyor bulantı yanında bi de yanma eklendi bunların yanında bide kusarken aşırı ağrı kusmaktan böyle bi sorun yaşayan oldumu😔😔
Canm gastirit olabilir bn öyleydim bol su tüket

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gaviskon şurup veriyo doktor bide oda işe yarıyo canm
Gaviskonu günlük hayatımda hep kullanıyordum o zaten benim en büyük kurtarıcımdı ama hamile kalınca içemedim tabiki şimdi 3 ayı tam doldurmadım 13. Haftada gidicem doktora isticem verirse eğer mideme iyi gelen tek şey oydu belki bulantıma da iyi gelir

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gaviskonu günlük hayatımda hep kullanıyordum o zaten benim en büyük kurtarıcımdı ama hamile kalınca içemedim tabiki şimdi 3 ayı tam doldurmadım 13. Haftada gidicem doktora isticem verirse eğer mideme iyi gelen tek şey oydu belki bulantıma da iyi gelir
Hmmm aynn rabbim yardımcın olsun inşallah canm

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
O yanma yediklerinden dolayı olabilir 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.