Sorum var Mide yanması için kullqndığınız şurup veya haptan memnun kaldınızmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Mide yanması için kullqndığınız şurup veya haptan memnun kaldınızmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanması için kullqndığınız şurup veya haptan memnun kaldınızmı
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlaç hiç kullanmadım sürekli salatalık tüketiyorum mide yanmasına çok iyi geliyo
Bendehiç ilaç kullanmamıştım artık son ayımdayım mide yanması iyice mahvetti süt içiyordum iyi geliyordu şu aralar iyice arttı dünde yanma değilde mideme bişey oturtu kaldı akşam yemeğinden beri yatıyorum eşim artık akşam şurup getirmiş

Hamileliğim boyunca çektiğim en iğrenç şey mide yanmasıydı bundan sebep bidaha hamilelik yaşamak istemem desem yeridir aşırı kötü ve hiç bi şekilde geçmiyo kendi kendine gelip kendi kendine gidiyo
Doktoruna danış canım o sana uygun olan ilacı verecektir. Geçmiş olsun

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğim boyunca yaşadığım en kötü şey ben kavrulmuş leblebi yiyorum birde çiğ badem dahada fazlalaşınca doktor bana rennie duo diye bi şurup yazmıştı sende söyle belki yazar Allah kolaylık versin inşallah canım ❤
Evet iyi geldi o şurup akşam baya kötüydüm hiç yerimden kalkamıyordum eşim gitmiş eczaneye sormuş rennie şurup vermişler akşam bi kaşık k3ndi eliyle içirdi sonra uyumuşum gece mide yanmam olmadı iyi geldi o şurubu sen nasıl kullandın sadece akşam sabah mı yoksa miden yandıkçamı araştırmadımda akşamdan beri yatıyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet iyi geldi o şurup akşam baya kötüydüm hiç yerimden kalkamıyordum eşim gitmiş eczaneye sormuş rennie şurup vermişler akşam bi kaşık k3ndi eliyle içirdi sonra uyumuşum gece mide yanmam olmadı iyi geldi o şurubu sen nasıl kullandın sadece akşam sabah mı yoksa miden yandıkçamı araştırmadımda akşamdan beri yatıyorum
Evet mide yanmam oldukça yemekten sonra içiyordum baya iyi geliyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar