Sorum var Mide yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,157 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanmasi
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Annişler mide yanması herkezde oluyor mu ne zaman oluyor son zamanlarda mi ortalarda mi ben ortalarda hissettim sonra birdaha hissetmedim şimdi 36 haftaligiz ama hala hissetmiyorum bu normal mi acaba çocuğum saçsız mi doğacak 😄 bilemedim
Şükür et canım inşallah hiç olmaz ben doğuma kadar çektim oturarak uyuyordum resmen😂😂 su içmeye hasret kalmıştım kızım sacli dogdu bu arada

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Herşeyden korkuyorum geçen burada hani gebeliğe göre günlük açıklama varya oraya baktım vitaminlerin alınması gerektiği gibi bişey yazıyordu dedim tamda bi zamanda kesti doktor 🤦🤦 takıntılı oldum iyi mi
Yok kız ne takıyon vitamin değerlerin normalse ilaç kullanmaya gerek yok böbreklerine zarar. Aha benim vitamin, kansızlık sınırda doktor doğumda kan takviyesine ihtiyaç duyabiliriz falan dedi. Artık dünya yansa umrumda değil valla 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız ne takıyon vitamin değerlerin normalse ilaç kullanmaya gerek yok böbreklerine zarar. Aha benim vitamin, kansızlık sınırda doktor doğumda kan takviyesine ihtiyaç duyabiliriz falan dedi. Artık dünya yansa umrumda değil valla 😂😂
Oo baya kansızlık var yani üzüldüm 😟 keçi boynuzu sever misin ama pekmezi değil bizzat kendisini tüket çok kan yapıyor o. İnşallah doktorun dediğine gerek kalmaz takviyesiz doğum edersin kansızlık problemin kalmaz 🤲🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oo baya kansızlık var yani üzüldüm 😟 keçi boynuzu sever misin ama pekmezi değil bizzat kendisini tüket çok kan yapıyor o. İnşallah doktorun dediğine gerek kalmaz takviyesiz doğum edersin kansızlık problemin kalmaz 🤲🤲
Yapmadığım şey kalmadı kuzum pekmez, kan üzümü sürekli tüketiyorum ama içimde vampir büyüyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.