Midee yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Midee yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,335 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Midee yanması
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar bu mide yanmasına ne iyi geliyordu ya bilenler bi yazsın mahfoldum valla
Geçmiş olsun canım.Yediklerine dikkat et canım.Benimde gece çok yanıyordu.Dikkat edince geçti.turşu, baharatlı ve biberli yiyecekler,hamurişi,çok tatlı yiyecekler.Birde doktorum yatmadan iki saat önce yemeyi bırak,yüksek yastıkla yat demişti.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım.Yediklerine dikkat et canım.Benimde gece çok yanıyordu.Dikkat edince geçti.turşu, baharatlı ve biberli yiyecekler,hamurişi,çok tatlı yiyecekler.Birde doktorum yatmadan iki saat önce yemeyi bırak,yüksek yastıkla yat demişti.
Yanma devam ederse doktoruna söylersen ilaç verir canım.

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Canim herkeste farklı ben soğuk süt içiyorum iyi geliyor ama uzun durmuyo sonra tekrar☺️😀
Bende süt içiyorum ama nafile 🙂
Bende de aynı muz elma vs yazıyo internette ben muz yedim bişey olmadı ayran içtim iyiyim canim

Yanma devam ederse doktoruna söylersen ilaç verir canım.
İlaçla gececek sanırım reflü de var bende ondan sanırım 😥

İnşallah sende de işe yarar😊
İnşallah canm ya

Tüm sayfalar yüklendi.