Midee yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Midee yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,354 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Midee yanması
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Yastiksiz yatan ben cift yastik yatiyordum son zamanlarda oglum olmasina ragmen tursu yiyodum yanacagimi bile bile 🤦‍♀️🤦‍♀️
Vallahi yatağı yastık dolduruyorum bacak aram belimin arkası karnımın altı dediğin gibi yüksek yastık ama çok zorlanıyorum artık helede gece tuvalete klakmak isgence oldu ben turşu y hiç dayanamam korkudan yemiyorum bu aralar aşırı şekerli istiyor canim oda şeker sınırda beebgin suyu fazla ondan da mahrum kaldım sağlıkla bir dogsaydi korkudan ölü yorum birşey olacak diye

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi yatağı yastık dolduruyorum bacak aram belimin arkası karnımın altı dediğin gibi yüksek yastık ama çok zorlanıyorum artık helede gece tuvalete klakmak isgence oldu ben turşu y hiç dayanamam korkudan yemiyorum bu aralar aşırı şekerli istiyor canim oda şeker sınırda beebgin suyu fazla ondan da mahrum kaldım sağlıkla bir dogsaydi korkudan ölü yorum birşey olacak diye
Rabbim.koruyor bebegini meraketme cok abartmicak sekilde canin istegini bastirmak icin ye canim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.