Midem resmen catliyor nefes alamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan Midem resmen catliyor nefes alamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,005 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Midem resmen catliyor nefes alamıyorum
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinoplu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaramaz olur mu yaaaa kızıyorum bazen bende vuruyorum 🤣❤️ Amaaa ana yüreği kıyamıyorum
😂😂 Yaa bu bana da oluyor nazen acaba canı acır mı diyorum sonra o bana vurunca etki tepki yöntemi ile vuruyorum geçen sanki ona vuracağımi hissetmiş gibi aynı anda vurduk birbirimize 😂😂 artık içimi okuyor oğlum 😅

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim basasagi oldugundan ayaklariyla mideme gogus altlarima ittiryor ve mumkun degil nefes alamiyorum tas gibi oluyor varmi başında olanya
Az az yemek yiyin birden yüklenmeyin midenize.bebiş size tepki vereceği için rahat bi şekilde uzanıp onunla oynayın.tıp toplayın mesela yönünü değiştirmeye ugrasın.sürekli sol tarafınıza yatın.Allah yardımcınız olsn.

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
İşe yarıyor demi kuzum 🤭🤭 bana da doktorum demişti yer değiştirmesi için yada serttlesince yap haraket eder diye baya ise yarıyor yaramadığı zmaan poposuna vuruyorum 🤭🤭😍
Bende bı anlasam poposu nerde kolu bacağı nerde durduğu yerde durmuyoki ağam paşam😂😂😂

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim basasagi oldugundan ayaklariyla mideme gogus altlarima ittiryor ve mumkun degil nefes alamiyorum tas gibi oluyor varmi başında olanya
Canım alanları daraldığı için yapıyorlar. Midene baskı yaptığı zaman yavaş yavaş okşa orasını zaten geri çekiyor kendisini :) benimde 29.haftada baş aşşagı döndü. 38 haftalık olduk şimdi kanala girmiş ama göbek kısmımı aşırı geriyor. Doktor gazlıysa ondan da geriliyordur dedi o arada elini o bölgede dolaştır dedi. Sende o şekilde yap geri çeker kendisi zaten 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım alanları daraldığı için yapıyorlar. Midene baskı yaptığı zaman yavaş yavaş okşa orasını zaten geri çekiyor kendisini :) benimde 29.haftada baş aşşagı döndü. 38 haftalık olduk şimdi kanala girmiş ama göbek kısmımı aşırı geriyor. Doktor gazlıysa ondan da geriliyordur dedi o arada elini o bölgede dolaştır dedi. Sende o şekilde yap geri çeker kendisi zaten 😍
Ayy çok az kalmış kuzum senin o zaman 😍😍 valla senden fazla ben heyecanlıyım doğum yaptım demeni bekliyorum.resmen

Tüm sayfalar yüklendi.