Midem resmen catliyor nefes alamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan Midem resmen catliyor nefes alamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Midem resmen catliyor nefes alamıyorum
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinoplu

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Valla bazıları anlamıyor. Bizşm biraz sıkıntılı geçti ama buna da şükür kuzucum. Bak 38 haftalık oldum. Doktorum bile mucize dedi. Sık sık kontrole gidicem açılma yok şuan ama suni sancı ile açılır. 27 si dogum günüm kızım belki 27 sini bekliyordur 😀
Benimde doğumum doğum günüme yakın zamana denk geliyor keşke o gün doğsa hayatımın en güzel hediyesi olur banada

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde doğumum doğum günüme yakın zamana denk geliyor keşke o gün doğsa hayatımın en güzel hediyesi olur banada
Aynen 1 gün 2 gün sorun degil 28inde 29 unda gelse de olur diyorum :) kızım inat etti gelmek istedi ilaçlarla tuttuk şimdi de gelmiyor :) yerini sevdi sanırım. İnşallah senin bebişinde yakın zamanda dogar canınm benim. En büyük hediye Evlatlarımızı kucagımıza almamız olur zaten 😍😍😍

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Aynen 1 gün 2 gün sorun degil 28inde 29 unda gelse de olur diyorum :) kızım inat etti gelmek istedi ilaçlarla tuttuk şimdi de gelmiyor :) yerini sevdi sanırım. İnşallah senin bebişinde yakın zamanda dogar canınm benim. En büyük hediye Evlatlarımızı kucagımıza almamız olur zaten 😍😍😍
Amin cnm inşallah hepimiz sağlıkşa kavuşalım yavrularımıza, kız çocuğu genelde tam gününde doğuyor umarım senin doğum gününde gelir ekstra bir hediye gibi 😍

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
32 olduk kuzum bugün 😍😍
Aaa nts ye baglanırsın yakında 😍 az kaldı kuzucum seninde 32 den sonrasını ben anlamadım. Bide son zamanlarda çok sık gidiliyor doktora ya görüyoruz beişimizi flan ondan herhalde :) benim sıkıntılı diye son zamanlarım çok fazla gittik. Hangi ara 38 haftalıgı geçtim diyorum şuan. Sende de zaman su gibi akıp gider inşallah 😍🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm inşallah hepimiz sağlıkşa kavuşalım yavrularımıza, kız çocuğu genelde tam gününde doğuyor umarım senin doğum gününde gelir ekstra bir hediye gibi 😍
27 si dogum günüm 28inde bidaha kontrol var. Ciger geliştirici vurulmuştum ciger ileri şuan. Bide gelişimi de biraz önde. Doktorum bol bol yürü esneme hareketi yap hafta sonu suyun kanaman gelirse hemen geliyorsun kanalda şuan kızın dedi. Bakalım Arya'm ne zaman gelmek isticek. Allahım evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah 😍😍😍🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aaa nts ye baglanırsın yakında 😍 az kaldı kuzucum seninde 32 den sonrasını ben anlamadım. Bide son zamanlarda çok sık gidiliyor doktora ya görüyoruz beişimizi flan ondan herhalde :) benim sıkıntılı diye son zamanlarım çok fazla gittik. Hangi ara 38 haftalıgı geçtim diyorum şuan. Sende de zaman su gibi akıp gider inşallah 😍🤲

27 si dogum günüm 28inde bidaha kontrol var. Ciger geliştirici vurulmuştum ciger ileri şuan. Bide gelişimi de biraz önde. Doktorum bol bol yürü esneme hareketi yap hafta sonu suyun kanaman gelirse hemen geliyorsun kanalda şuan kızın dedi. Bakalım Arya'm ne zaman gelmek isticek. Allahım evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah 😍😍😍🤲
Aynen kuzum 2 haftada bir gidiyorum doktora nstye 27 den beri bağlanıyorum kuzucum hayırlısı ayın 4nde Allah'tan bir şey olmazsa kontrol var bakalım

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
😀😀😀 Kaç haftalık hamilesin. Doktor her gittigimde bana anlatıyor poposu burda sırtı şurda diye. Gerçi son zamanlarda sadece poposu burda demeye başladı çünkü sürekli poposunu dışarı çıkartıyor. Doktorum da başı zannetmeyim diye hep belirtiyor poposu başı zannetme sakın diye 😀😀😀😀
32 olucam canım belkide poposu ben başı zannediyorum başınida poposu 😂🤗

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank

Hadi hayırlısı cnm kanaldaysa çok beklemez diye biliyorum hurma ye bol bol açma germe hareketi yap birde bir masaj yöntemi vardı ismini unuttum iki parmağın ile karnının altını yanlamaya ovuyorsun bak istersen internetten bizede haber ver doğunca kendimiz kurtulmuş gibi seviniyoruz bebekleriniz doğunca sağlıkla bir avazda inşallah 🤲

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı cnm kanaldaysa çok beklemez diye biliyorum hurma ye bol bol açma germe hareketi yap birde bir masaj yöntemi vardı ismini unuttum iki parmağın ile karnının altını yanlamaya ovuyorsun bak istersen internetten bizede haber ver doğunca kendimiz kurtulmuş gibi seviniyoruz bebekleriniz doğunca sağlıkla bir avazda inşallah 🤲
Canım benim inşallah hepimiz biran önce evlatlarımıza kavuşuruz. Ara ara sancı giriyor bugün bide sabah kahvemsi kan geldi. Şimdi, sancılarımı takip ediyorum ona göre gidicem doktora 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar