Migren

• Konbuyu başlatan Ozg
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozg tarafından oluşturulan Migren başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 271 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Migren
Konbuyu başlatan Ozg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
O

Ozg

Guest
Meraba kızlar 4 buçuk aylik hamileyim ve cok migrenim tutuyo günlerce gecmiyo ne çektiğimi bi ben biliyorum geceleri uyku yok yaşayan var mı ne yapmam gerekir

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar 4 buçuk aylik hamileyim ve cok migrenim tutuyo günlerce gecmiyo ne çektiğimi bi ben biliyorum geceleri uyku yok yaşayan var mı ne yapmam gerekir
Hastaneye gidip serum alırsan rahatlarsın canım benimde migrenim var gebelik tetikliyormuş çok sık oluyordu parol karanlık sessizlik kahve vs geçirmedi serum alıyordum ben iyi geliyordu

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de migren var 5 aylık hamileyim her gün migren krizi geçiriyordum doktoruna söylersen magnezyum başlatır sana ben öyle rahatladım mutlaka söyle

...

Moderator
Mod
rank
Öncelikle sitres yapmaman gerekiyor canım.Bende ilk aylar yaşadım.Gece uyku yok.Başımı yastığa koyamıyordum.Sitres yaptığımda ağrım oluyordu.Sonraki aylarda geçti hamdolsun.İnşaAllah seninde geçer.Yinede doktoruna söyle canım.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bendede migren var tutun ca mahvoluyrum başıma patates dilimleyip tülbentle anlima sarıyorum karanlık odada uyuyorum buz torbası yapıp başımda gez soruyorum bide iki üç gün sürüyor parol falan hak getire avmigren bile kesmiyor normalde ayrımı migrex içiyordum hamile olunca buz patates soğuk suya başımı sokuyorum Allah yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar