Minik paşam hasta oldu 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Minik paşam hasta oldu 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 448 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Minik paşam hasta oldu 😞
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar oğluşum çok kötü soğuk algınlığı geçiriyor. Dün üşüttü galiba akşam dan beri yutkunamıyor çok kötü öksürüyor. Yardımınıza ihtiyacım var ne versem iyi gelir acaba bir önerisi olan varmı 😏😞

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğluşum çok kötü soğuk algınlığı geçiriyor. Dün üşüttü galiba akşam dan beri yutkunamıyor çok kötü öksürüyor. Yardımınıza ihtiyacım var ne versem iyi gelir acaba bir önerisi olan varmı 😏😞
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah hemen iyileşir minik Ali 💕

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
3 aydan kucükse hicbir ilac kullanmayin diyor doktorlar sadece bol bol emzirmeyi öneriyorlar cok gecmis olsun kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah hemen iyileşir minik Ali 💕
Teşekkür ederim canım amin inşallah 🙏♥️
3 aydan kucükse hicbir ilac kullanmayin diyor doktorlar sadece bol bol emzirmeyi öneriyorlar cok gecmis olsun kuzum
Biliyorum ama oğlum şuan yedi aylık bugün geçmezse doktora götürecem 😔 teşekkür ederim canım benim 🙏♥️ dr da bol bol emzir dedi ama ben bebeğimi emzirmiyorum mama ile besleniyor 😞
Canım benim çok geçmiş olsun kaç aylık
Teşekkür ederim kuzum 😞 yedi aylık canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım amin inşallah 🙏♥️

Biliyorum ama oğlum şuan yedi aylık bugün geçmezse doktora götürecem 😔 teşekkür ederim canım benim 🙏♥️ dr da bol bol emzir dedi ama ben bebeğimi emzirmiyorum mama ile besleniyor 😞

Teşekkür ederim kuzum 😞 yedi aylık canım
Ah paşam benim 😔doğal birşey ne verilir bilmiyorum ateşine dikkat et doktor ilaç yazacaktır onu kullan canım oda küçük sonuçta şimdi birşey tavsiye ederiz ama korkarım ben etki falan yapar diye 🤲🤲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah paşam benim 😔doğal birşey ne verilir bilmiyorum ateşine dikkat et doktor ilaç yazacaktır onu kullan canım oda küçük sonuçta şimdi birşey tavsiye ederiz ama korkarım ben etki falan yapar diye 🤲🤲
Teşekkür ederim kuzum 😞 bende vermek ten korkuyorum ama ne bilim belki deneyen tecrübesi olan vardır diye düşündüm
Canım benimki 8 aylık geçen hafta 5 gün hastanede yattık hiç durma doktora götür.
Ayy çok geçmiş olsun canım 🙏 bende götürecem bugün kalsın olmazsa yarın götürürüm dedim ama baktım olmuyor götürecem 😔
Oy kurban olurum inşallah kuzum hemen geçer
Allah korusun canım. İnşallah dua et canım 🙏😔
Gevmis olsun insallh iyilesir
Teşekkür ederim canım inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.