Minişlere Kahvaltı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Minişlere Kahvaltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Minişlere Kahvaltı
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet şifa olsun cnm benim kızım bir buçuk yaşında kahvaltıda yoğurttan başka birşey yemez ve buna çok üzülüyorum ne yapsam etsem yemez
Canım benim kızım genelde tatlı şeyleri daha çok seviyor genelde ona bende katı meyve sıkacağı var meyveleri sıkıyorum mesela peynir verirsem peşine meyve suyu veriyorum belki onun bahanesiyle yer bi dene istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızn cıkacağı yer belirmş biraz ama yok daha baya bi huzursuz bugünlerde zaten
Benimde kızın damakları şiş her gün krizleri tutuyor sabah 4 ten aşağı uyumuyor ama hala çıkmadı 8 aylık oldu aman sağlıklı çıksında yapacak bişey yok çekeceğiz 🥴

Canım benim kızım genelde tatlı şeyleri daha çok seviyor genelde ona bende katı meyve sıkacağı var meyveleri sıkıyorum mesela peynir verirsem peşine meyve suyu veriyorum belki onun bahanesiyle yer bi dene istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kızın damakları şiş her gün krizleri tutuyor sabah 4 ten aşağı uyumuyor ama hala çıkmadı 8 aylık oldu aman sağlıklı çıksında yapacak bişey yok çekeceğiz 🥴
Aynen öyle canım ☺️ ☺️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Afiyet bal olsun Fıstıgıma 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar