Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,702 kez görüntülenmiş, 150 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh maşallah dinlenmeye geçtim diyorsun bi ben geçemiyorum daha laren hanım uyursa oğluma beslenmeye kek yapicam daha🙄😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ciddimisin bebek mi virüs kapmış korona mi yani
Yok korona değil şükür şifayi kapmış canım üşütmüş yani burnu felan tıkanık yazık bu ara çocuklarda gezen virüs varmis

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tuh ya iyi demedin ya yavrum benim kiyamam çok geçmiş olsun kuzum insallah çabucak toparlanır kuzum🙏🤲
İnşallh canım insalalh benimde dikişlerim felan ağrımaya başladı varya oturamiykm fazla 😥😥kendime pek bakamadim doğumda sonra hep çocuklar. Hastalık hastane derken dinlenemedim hiç ağrım yoktu şuan ağrım var biraz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallh canım insalalh benimde dikişlerim felan ağrımaya başladı varya oturamiykm fazla 😥😥kendime pek bakamadim doğumda sonra hep çocuklar. Hastalık hastane derken dinlenemedim hiç ağrım yoktu şuan ağrım var biraz
Kıyamam kuzum bu günlerde geçicek inşallah sen ben gibi olmussun kendi acıma yanamadim bende çocuklardan tek iyi olsunlarda kuzum dikkat et kendine sende daha lohusasim kedini sıcak tut

Bende napıyim kuzun tam 1 buçuk saatir kızımı uyutma çabası veriyorum yok bacaklarına ağrılar girdi resmen stresten
Ay kıyamam ya uyumadı nı bnm kızda aynı kucakta gezşyoz şu an

Ay canım ya bir baş ağrısı çektim baş belası migren tutuyordu ilaç aldım daha yeni kendime geliyorum kızımı uyuttum yeni çay içecem sen napıyosun
Geçmş olsun canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ohhh maşallah dinlenmeye geçtim diyorsun bi ben geçemiyorum daha laren hanım uyursa oğluma beslenmeye kek yapicam daha🙄😢

Ciddimisin bebek mi virüs kapmış korona mi yani
2 cocukli ane olmak zor🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar