Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,815 kez görüntülenmiş, 150 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Minnoslar nerelerdensiniz napiyorsunuz neden sessizlik çöktü buralara🙄
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla şahsen artık buraya giresim gelmiyor girsemde bakıp çıkıyorum. O kadar gereksiz kendini bilmez insan doldu ki ne söylesen herşeye cahil cahil cevapları oluyor. Buda ister istemez insanı çıldırtıyor. Tamam sabırlı bir insanım ama evde kocasının sahip çıkmadığına burda ben uğraşamam

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla şahsen artık buraya giresim gelmiyor girsemde bakıp çıkıyorum. O kadar gereksiz kendini bilmez insan doldu ki ne söylesen herşeye cahil cahil cevapları oluyor. Buda ister istemez insanı çıldırtıyor. Tamam sabırlı bir insanım ama evde kocasının sahip çıkmadığına burda ben uğraşamam
Katılıyorum kuzum bugün birkez daha bende Anladim ve buraya girecek heves kalmadı ztn dünyanın derdi omuzlarimda bide bu arsizlarla uğraşmak hiç istemiorum 🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum kuzum bugün birkez daha bende Anladim ve buraya girecek heves kalmadı ztn dünyanın derdi omuzlarimda bide bu arsizlarla uğraşmak hiç istemiorum 🙄
Valla ya insanların derdi kendine yetiyor zaten buraya gülüp eğlenip bilgilenmek için gireceklerine kendilerine heyecan aramak için giriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar