Misafirlik sonrasi rahatsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Misafirlik sonrasi rahatsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,573 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Misafirlik sonrasi rahatsızlık
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bende şöyle bir durum oluyor sizde de boyle mi merak ettim? Ben her yerde tuvalete gidemiyorum ozellikle bjr ev var oaaya gidince 3-4saat oturuyoruz ama ben tuvalete gitmiyorum su da az içiyorum. Eve gelincede bakiyorum koyu sari-kahve arasi lekem oluyo bir gun boyunca cok az leke oluyo. Doktora gitmeme ragmen kanamanin olmadigini goruyoruz. Zaten 3-4 sefer oraya gittik hep boyle oluyo baska zaman hic olmuyo sizce neden🤔

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bende şöyle bir durum oluyor sizde de boyle mi merak ettim? Ben her yerde tuvalete gidemiyorum ozellikle bjr ev var oaaya gidince 3-4saat oturuyoruz ama ben tuvalete gitmiyorum su da az içiyorum. Eve gelincede bakiyorum koyu sari-kahve arasi lekem oluyo bir gun boyunca cok az leke oluyo. Doktora gitmeme ragmen kanamanin olmadigini goruyoruz. Zaten 3-4 sefer oraya gittik hep boyle oluyo baska zaman hic olmuyo sizce neden🤔
Çok zorladığın için olabilirmi ki🤔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Fazla tutma idrarını bebeğe de zararı olr

Tüm sayfalar yüklendi.