Miyde bulantisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elekberova xanim tarafından oluşturulan Miyde bulantisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Miyde bulantisi
Konbuyu başlatan Elekberova xanim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Elekberova xanim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7haftaliq hamileyin ve hic iwtahim yok ama miydenme bulaniyor cok doktorumdan ilac istedim gerek yok dedi siz napiyordunuz boyle olunca canim cunki hic biwey cekmiyor ama yemeyde zorundayim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilaç içemedim ama serum taktırdım hep canım hala da takılıyorum ilaç içemedim geri çıkıyor diye

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilaç içemedim ama serum taktırdım hep canım hala da takılıyorum ilaç içemedim geri çıkıyor diye
Kusmuyorsan zorlama kendini bu ikici bebeğim o kadar çok kustum ki ağır bulantı ilaçları serumlar dahi kullandım ama belli bı haftadan sonra bı anda kesiliyor üzülme sitrese girme yataktan kalmadan yaninda çubuk kraker bulundur ve hemen ye o rahatlatiyo sonrasında tuzlu ayran su zeytin salatalık tarzı ye mideni bastır ben öyle atlattım çok şükür

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kusmuyorsan zorlama kendini bu ikici bebeğim o kadar çok kustum ki ağır bulantı ilaçları serumlar dahi kullandım ama belli bı haftadan sonra bı anda kesiliyor üzülme sitrese girme yataktan kalmadan yaninda çubuk kraker bulundur ve hemen ye o rahatlatiyo sonrasında tuzlu ayran su zeytin salatalık tarzı ye mideni bastır ben öyle atlattım çok şükür
Bende denedim canım buradan annelerde yazdılar Sağolsunlar çubuk leblebi ayran süt ne dedilerse denedim ama olmadı meyve bile tğketsem sofradan kalkmadan çıkarıyorum ilaç verdi ama içemedim serum ile takviye alıyorum artık gücüm kalmıyor çünkü açlıktan yeni yeni salatalık su ve Türk kahvesi tüketmeye başladım onun harici hala yediğim şey midemde durmuyor 10 kilo verdim bu yüzden inşallah dediğin gibi bir anda kesilir bende rahat ederim artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar