Modern erkek bebek isim öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Modern erkek bebek isim öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,392 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Modern erkek bebek isim öneri
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

2erkekbebeklıanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cinsiyetini öğrendik 13 haftalık hamileyim kesin erkek dedi doktor isim önerin bana lütfen 🤩
B
Kızlar cinsiyetini öğrendik 13 haftalık hamileyim kesin erkek dedi doktor isim önerin bana lütfen 🤩
Bız esımle birlikte kararlaştırıp koyuyoruz 1 o 1 ben ısım koyuyoruz ılk oglum adı özgür Siraç 2.bebm de erkek Tolunay Ege koyacağız. Ama bana kalsa sadece Karan Uraz veya Ediz dusunurdum 🙆‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla alırsın kucağına inşallah canım 🙏 bende çok kararsızım isim konusunda oğullarımın adı Berk ve Kerem küçüğe daha karar vermedim Yağız ve Emir arasındayım bende modern isimlerden istiyorum ama beğenip şu diyemedim senin aklında varsa yazda bize de fikir olur ☺️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Biz melikşah yada bora düşünüyoruz kızlar bu ikisinden birine karar vercez de hangisi sizce daha kulağa hoş geliyor 😎
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla alırsın kucağına inşallah canım 🙏 bende çok kararsızım isim konusunda oğullarımın adı Berk ve Kerem küçüğe daha karar vermedim Yağız ve Emir arasındayım bende modern isimlerden istiyorum ama beğenip şu diyemedim senin aklında varsa yazda bize de fikir olur ☺️
Emir daha güzel geldi sanki bana canım 🤩

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Biz melikşah yada bora düşünüyoruz kızlar bu ikisinden birine karar vercez de hangisi sizce daha kulağa hoş geliyor 😎

Emir daha güzel geldi sanki bana canım 🤩
Bora daha güzel sanki canım ☺️ bende Emir diyorum da benden başka kimse beğenmiyor 😒

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
B

Bız esımle birlikte kararlaştırıp koyuyoruz 1 o 1 ben ısım koyuyoruz ılk oglum adı özgür Siraç 2.bebm de erkek Tolunay Ege koyacağız. Ama bana kalsa sadece Karan Uraz veya Ediz dusunurdum 🙆‍♀️
Aa bende Uras veya Uraz düşünüyorum Karan ismi ile de uyumlu olmuş aslında diğer oğlumun adi da Alaz Utku uyumlu olsun istiyorym

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Yağız güzel de bide isim analizine bak istersen emir koyanların çoğu kendi başına buyruk emir veren söz dinlemeyen vs. Gibi şeyler söylüyor ilerde sıkıntı çıkmasın😀😀😀

Çağan , Doruk , çınar , Ata,Dağhan
Bende doruk koyucam insallh 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar