Monurol şase kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübratkbs tarafından oluşturulan Monurol şase kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Monurol şase kullananlar
Konbuyu başlatan Kübratkbs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bayanlar gebeliğim 9+6 tahlillerim sonucu idrarda ve kanda enfeksiyon çıktı. Sağlık ocağı doktoru monurol şase yazdı. İçebilirsiniz dedi. Ben kadın doğum dr. Uma da danistim içebilirsiniz sorun yok dedi ama ben yine de tereddüt ediyorum sonuçta bir çeşit antibiyotik. Çocuğuma bir zararı olur diye korkuyorum. Aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba ne yapmalıyım bilemedim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bayanlar gebeliğim 9+6 tahlillerim sonucu idrarda ve kanda enfeksiyon çıktı. Sağlık ocağı doktoru monurol şase yazdı. İçebilirsiniz dedi. Ben kadın doğum dr. Uma da danistim içebilirsiniz sorun yok dedi ama ben yine de tereddüt ediyorum sonuçta bir çeşit antibiyotik. Çocuğuma bir zararı olur diye korkuyorum. Aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba ne yapmalıyım bilemedim
Banada fitil yazdı ama ben fitilden tereddüt ettiğim için kullanmadım

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
12.haftadan sonra daha rahat kullanımı tavsiye ediliyor bende öyle biliyorum. Ama kadın doğum u sorun yok içebilirsiniz dedi. Bende 9 hafta 6 gün oldu gebelik. Aynıymışiz ikimizde. Bende tereddüt ediyorum işte kullanmaya ama bu defa da enfeksiyon bebege zarar verir diye de endişe ediyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
12.haftadan sonra daha rahat kullanımı tavsiye ediliyor bende öyle biliyorum. Ama kadın doğum u sorun yok içebilirsiniz dedi. Bende 9 hafta 6 gün oldu gebelik. Aynıymışiz ikimizde. Bende tereddüt ediyorum işte kullanmaya ama bu defa da enfeksiyon bebege zarar verir diye de endişe ediyoeB

12.haftadan sonra daha rahat kullanımı tavsiye ediliyor bende öyle biliyorum. Ama kadın doğum u sorun yok içebilirsiniz dedi. Bende 9 hafta 6 gün oldu gebelik. Aynıymışiz ikimizde. Bende tereddüt ediyorum işte kullanmaya ama bu defa da enfeksiyon bebege zarar verir diye de endişe ediyorum
Bende okudum baya bi fitil kullanmak zararlı diye yoğun bi enfeksiyonum yok ilk tahlilimde çıkmıştı sağlık ocağında doktor gittiğin zaman kadın doğumcun ne vermek istediğine karar versin dedi kadın doğumda ki doktor tahlilleri bakmadan direk akıntım çok olduğu için yazdı o yüzden de kullanmadım benimde 9+3

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Bende okudum baya bi fitil kullanmak zararlı diye yoğun bi enfeksiyonum yok ilk tahlilimde çıkmıştı sağlık ocağında doktor gittiğin zaman kadın doğumcun ne vermek istediğine karar versin dedi kadın doğumda ki doktor tahlilleri bakmadan direk akıntım çok olduğu için yazdı o yüzden de kullanmadım benimde 9+3
Bnde akıntı da yok idrar yaparken yanmada yok herhangi belirtim yok ama enfeksiyon çıktı diyor Dr anlamadım valla

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bnde akıntı da yok idrar yaparken yanmada yok herhangi belirtim yok ama enfeksiyon çıktı diyor Dr anlamadım valla
Açıkçası bende sağlık ocağında verdiğim sonuçlara göre çıktı ama daha sonra hastanede verdiğim zaman e nabızdan baktım hiç bi enfeksiyon çıkmadı hormonal olarak zaten akıntı oluyordu o zamanlar ama şuan hiç yok denecek kadar azaldı o yüzdende kullanmayıp varsada su ile atmaya çalışcam mide bulantılarım ve kusmam düzelirse inşallah

E

Elif E.

Guest
Ben de kullandım bi sorun olmuyor ama tedavi olmazsan ve ilerlerse erken doğum ve düşük riski oluşturuyor idrar enfeksiyonu o yüzden almanın zararı mı yoksa almamanın zararı mı diye kıyaslarsan almak daha yararlı gözüküyor bence, hem zaten bu ilaç tek kullanımlık bi gece içiyorsun yatıyorsun sabah kadar idrara çıkmıyorsun sabah kalkınca idrara çıkıyorsun bitiyor bu kadar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar