Mood😅😅🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Mood😅😅🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,906 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Mood😅😅🤭
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
https://imgyukle.org/image/mW9e 😅😅
mW9e.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 yok kuşum benim kuzularimn bebekliqi çok rahat çok şükür. 4 yaşındaki oqlum laftan anlayan bi çocuk ama yükseleni aslan az şımarikliqi war kızım da öyle olur insaAllah ama kizimn yukseleni yay baklm nolcak 🤔😅
Kız benimki de hamdolsun bebekliği çok rahat geçti oğlumun ama bu başımıza gelecekleri değiştirmiyor benim oğlan ikizler kızda kova olacak bakalım abisin de çekmedik küçük hanım ne yapacak😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2. Ler daha fena oluyor ilke gore nur 🤣🤣
Öyle diyorlar bacım bende merakla bekliyorum beni neler bekliyor 😅😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimki de hamdolsun bebekliği çok rahat geçti oğlumun ama bu başımıza gelecekleri değiştirmiyor benim oğlan ikizler kızda kova olacak bakalım abisin de çekmedik küçük hanım ne yapacak😅😅😅

Benim oqlum kowa kuşum yükseleni aslan şımarık oluyorlar 😅 kz cocuklarida aynı olur mu bilmiyorum ama insaAllah olmaz 😒

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim oqlum kowa kuşum yükseleni aslan şımarık oluyorlar 😅 kz cocuklarida aynı olur mu bilmiyorum ama insaAllah olmaz 😒
Ahahha yok bizimki o kadar şımarık değil ama ikizleri bilirsin ne sağı belli ne solu o yüzden kova burcundan umutluyum çok özgürlüğüne düşkün bildiğini okur diyorlar ama ben inanmak istemiyorum 😅😅😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ahahha yok bizimki o kadar şımarık değil ama ikizleri bilirsin ne sağı belli ne solu o yüzden kova burcundan umutluyum çok özgürlüğüne düşkün bildiğini okur diyorlar ama ben inanmak istemiyorum 😅😅😅
Bence inan kuşum oqlum öyle çünkü 😅😅😏🙄 kendi kararlarını kendi alıyor 4 yaşında kısıtlamayi sewmz

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

İlk den ne gorurse onun iki katını yapıyor canım o kadar soyleyım 😅😅 oglum ablasının kafasında sac bırakmayacak eline dolayıp dolayıp cekıyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.