Moral bozukluğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Moral bozukluğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,015 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Moral bozukluğu
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün moralim çok bozuk, modum aşırı düşük. Gebeliğin ruh hali mi bilmiyorum ama.. Siz böyle zamanlarınızda neler yapıyorsunuz?🤦🏻‍♀️
Müzik dinliyorum sevdiğim insanlarla sohbet ediyorum dedi kodu yapıyorum 😄😄 sıcak bir duş al biraz yürüyüş iyi gelir kulaklık tak müzik dinle şarkı söyle dua dinlemek insanı sakinleştiriyo akşam olunca mum yak mum ışığında otur biraz kendine bakım yapabilirsin makyaj falan bakım yapmak iyi geliyo insana

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Evde sonses müzik eşliğinde temizlik yemek yapmak oğlanla oyun oynamak bazense yatağa girip herşeyden kopmak bu aralar havalarda mi ne etrafımda herkes depresif herkes aynı durumda Allah sonumuzu hayır etsin 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün moralim çok bozuk, modum aşırı düşük. Gebeliğin ruh hali mi bilmiyorum ama.. Siz böyle zamanlarınızda neler yapıyorsunuz?🤦🏻‍♀️
Valla güzelim bende ilk haftalar o yuzden hep uykuya vurmustum resmen sonradan da evde müzik dinleyerek film izleyerek kendimi toparlamistim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepimiz aynıyız canım ben günlük tutuyorum az da olsa yürümeye çalışıyorum dışarıda Kur'an dinliyorum ılık duş sevdiğim müzikleri dinle inşallah geçer canim

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Eşime sarılıyorum bana en güzel moral onun varlığı hemen beni mutlu edecek biseyler yapıyor en önemlisi anlıyor beni yanındayım demesi yetiyor

Tüm sayfalar yüklendi.