Sorum var Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kardeşim doğum yaptı sol elinde hiçbir parmak yok müsade altına alındı baska bişey söylemiyorlar başka sıkıntı var mı yok mu bilmiyoruz çok üzgünüm ağlamaktan perişan oldum böyle bişey yaşayan var mı sonrasında ne oldu allah için içimi rahatlatın biraz
Çok geçmiş olsun canım yaşayanlar yazar umarım sağlıklıdır

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kardeşim doğum yaptı sol elinde hiçbir parmak yok müsade altına alındı baska bişey söylemiyorlar başka sıkıntı var mı yok mu bilmiyoruz çok üzgünüm ağlamaktan perişan oldum böyle bişey yaşayan var mı sonrasında ne oldu allah için içimi rahatlatın biraz
Çok geçmiş olsun cnm inşallah başka sıkıntısı yoktur cnm

Çok geçmiş olsun canım inşallah o göz yaşlarınız sevinç göz yaşları olur 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah başka bir sorunu yoktur canım .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar