Sorum var Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk lütfen bakar mısınız
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kardeşim doğum yaptı sol elinde hiçbir parmak yok müsade altına alındı baska bişey söylemiyorlar başka sıkıntı var mı yok mu bilmiyoruz çok üzgünüm ağlamaktan perişan oldum böyle bişey yaşayan var mı sonrasında ne oldu allah için içimi rahatlatın biraz
Abla geçmiş olsun. Allah şifasını versin inşallah abla yeni doğan bebekte böyle birsey varsa eyer o dogustandir yada kardeşin strese girmişse eyer hamilelinde ondan dolayidq olabilir ama ablam yaradan rabbimiz biz bisey diyemeyiz ki geçmiş olsun tekrardan abla

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar kardeşim doğum yaptı sol elinde hiçbir parmak yok müsade altına alındı baska bişey söylemiyorlar başka sıkıntı var mı yok mu bilmiyoruz çok üzgünüm ağlamaktan perişan oldum böyle bişey yaşayan var mı sonrasında ne oldu allah için içimi rahatlatın biraz
Kıyamam ya yok cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Geçmiş olsun cnm insallh bı sorun yoktur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nedense bir umut belki birşey olur diye hissediyor insan ama maalesef durumu kabullenmemiz lazım sanırım 🥺
Aynen öyle canım siz kabul edeceksiniz ki o yavrum da kendini eksik sorunlu hissetmeyecek hoş sorunlu da değil şükür . Rabbim daha beterinden korusun inşallah yavrularımızı🤲🏻. Kardeşin detaylıya girmedi mi aslında orda görüp söylerlerdi yani doktorun onu atlaması imkansız . En azından doğunca aile şoka girmesin diye önceden söylerler görseler

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle canım siz kabul edeceksiniz ki o yavrum da kendini eksik sorunlu hissetmeyecek hoş sorunlu da değil şükür . Rabbim daha beterinden korusun inşallah yavrularımızı🤲🏻. Kardeşin detaylıya girmedi mi aslında orda görüp söylerlerdi yani doktorun onu atlaması imkansız . En azından doğunca aile şoka girmesin diye önceden söylerler görseler
Bunu soracaktim Ayşenur hiç mi farkedilmedi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Demi çok ilginç normalde Kayra nın detaylısında doktoru parmaklarına kadar hatta parmak eklemine kadar hepsine bakmıştı beyninden tutta ayak parmaklarına kadar . Doktorunun görmemesi ilginç
Katılıyorum kuzum acaba detayliyami görmedi bilemiyorum bende girdim mesala böbreklerde genişleme vardi bebeklerden birinde

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya üzüldüm 🥺 ama daha kötü olanlar var eşimin yengesi iki yıl önce doğum yaptı kızının iki ayağında da parmak yokk😢su an İstanbul da doktorlar ayaklarını keseceğiz demişler başka yolu yok demişler😢o kadar üzücü ki anlatamam.mide borusu da yoktu doğduğu gün ameliyat oldu yemek borusu eklendi 🥺düşün bi buçuk yaşında yürüteçteydi şu an halen mama ile besleniyor.katı hicbisey yememesi gerekiyor hemen tıkanıyor hastanelik oluyo benim oğlumla aynı yaştaydi oğlum yürüyordu o o haldeydi içim parçalaniyirdu orda durmak istemiyordum🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar