Sorum var Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kabız olduğu için yemek yememesi normal. Her mamasına zeytinyağı damlat popo deliğine kremle masaj yap takvim yaprağının az bi kısmını küçük rulo yapıp kremleyip küçük küçük sokup çıkarabilirsin fitil etkisi görüyor

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tek tek yazamadım ve anca yazabiliyorum oğlumla ilgilendim hep kusura bakmayin canlarım cevaplar için sag
Kabız olduğu için yemek yememesi normal. Her mamasına zeytinyağı damlat popo deliğine kremle masaj yap takvim yaprağının az bi kısmını küçük rulo yapıp kremleyip küçük küçük sokup çıkarabilirsin fitil etkisi görüyor
olun❤️

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Aglicam şimdi oğlum istahsiz kızlar yemek yemiyor şimdi yine kabız ağlıyor resmen
Canim gecmis olsun kabizliktan dolayi istahasiz oluyo fitil kullan yoksa duzenli duphalac ver ama duzenli vermenda feyda var suan 45 gunluk bebegimi 1ml veriyorum Isa yarayor feydasini gordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aglicam şimdi oğlum istahsiz kızlar yemek yemiyor şimdi yine kabız ağlıyor resmen
Gun icarisinda boll sivi tukatsin Suu icir suvsizlikta kabiz yapiyo

Tüm sayfalar yüklendi.