Sorum var Moralim çok bozuk 😞😞 tüm modum düştü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk 😞😞 tüm modum düştü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,752 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk 😞😞 tüm modum düştü
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Ya yok öyle kontrat yoksa çık. Senesi bittiğinde yenilenmese bile o yılın tefe tüfe oranına göre kanunen iki taraflı fesh edilmediği sürece anlaşma devam eder. Öyle kafasına göre çık git diyemez, gönlüncede zam uygulayamaz. Yapabileceği sadece yılın enflasyonuna ve çevredeki evlerin kira oranları aralığında tefe tüfenin biraz üstünde bi fiyat koymak olur. He illa çıksın istiyorsa ev sahibi kontrat bitmeden 15 gün önce ihtar çeker 6 ay bekler.. Ondan sonra her türlü kiracı çıkmak zorundadır hukuken başkasının evini usulsüz bir yolla işgal etmiş sayılır.. Yani kardeşim istediği kadar bağırıp çağırsın bu yazdıklarım çerçevesinde bi yol izlemediği sürece hiç bir hak iddia edemez.. İstediğin gibi şikayetçi olursun. Boşu boşuna başını ağırtma polise havale et derim 🙏🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsn cnm çok zor bir durum
Amin canım cidden zor bir durum ev bulsam bugün çıkacam o kadına minnet etmem ama yok yani ufacık doğalgazı olmayan evler bile almış başını gitmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya yok öyle kontrat yoksa çık. Senesi bittiğinde yenilenmese bile o yılın tefe tüfe oranına göre kanunen iki taraflı fesh edilmediği sürece anlaşma devam eder. Öyle kafasına göre çık git diyemez, gönlüncede zam uygulayamaz. Yapabileceği sadece yılın enflasyonuna ve çevredeki evlerin kira oranları aralığında tefe tüfenin biraz üstünde bi fiyat koymak olur. He illa çıksın istiyorsa ev sahibi kontrat bitmeden 15 gün önce ihtar çeker 6 ay bekler.. Ondan sonra her türlü kiracı çıkmak zorundadır hukuken başkasının evini usulsüz bir yolla işgal etmiş sayılır.. Yani kardeşim istediği kadar bağırıp çağırsın bu yazdıklarım çerçevesinde bi yol izlemediği sürece hiç bir hak iddia edemez.. İstediğin gibi şikayetçi olursun. Boşu boşuna başını ağırtma polise havale et derim 🙏🏻
Hay ağzına sağlık 🥰🥰 yani bende hukuki olarak diyorum bana çık ihtarı versin ve zaten altı aya kalmaz bir ay içinde Allah'ın izniyle ev bulup çıkacağım emlakçı ile konuştuk okullar tatil olduğu zaman daha fazla ev bulma imkanımız var dedi şurada kalmış 15 gün ki zaten bebek doğmadan çıkmam lazım bebekle taşınmamız çok zor olur doğasıya düzenimi kurmuş olurum 🤗 ben zaten çık diyor diye kızmıyorum çık der çıkarım ama diyorum teyze ev bulamadık çıkacağız biraz daha zaman ver kadın sürekli taciz ediyor gelip kapıda bağırıp çağırıyor bizim kızdığımız bu 🤦🤦

Tüm sayfalar yüklendi.