Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,818 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+2 haftalık hamileyim geçenlerde size sormuştum nişan sarı renk olur mu diye sizde olmaz kırmızı kahverengi olur demiştiniz aksaminda o renkte bir akıntım oldu eşime bu durumu anlattım hastaneye felan gidelim demedi bu aralar belimin bacaklarımın ağrısından duramıyorum gece sancılarım çok oluyor bir donupte bana yardım etmiyor benimle aynı haftada olan bir kadında benim gibi gece sancıları varmış senin acilman var günün gelmiş demiş doğuma almışlar eşime bunu anlattım az önce arayıp e iyi napim dedi evde mi doğurayim dedim doğur dedi dün kaynanama anlattım böyle böyle akıntı geldi sancılarım var diye o da dedi normal olabilir anne dedim ya nisansa yok değildir iltihaptir dedi gorumceme mesaj attım onun bebeği doğalı 40 gün felan oldu o çevrimici olduğu halde hiç cevap vermedi ne yapmalıyım kızlar hiç bilmiyorum moralim çok bozuldu kimse ilgilenmiyor biride demiyor ki hastaneye gidelim yok nasıl oldun demiyor sanki bu çocuk tek benim moralim çok bozuk 😔
Ah canım benım kendın gıtme ımkanın varmı koydemı yasıyon benım gıbı sancıların sıklasırsa ambulansı ara ama nişan dogumdan bı hafta oncede gelebılıyomus dogum baslarsa ıstesende duramazsın abulansı ara kaynanan gılede haber bıle verme bu sorumsuZ kocaların affedersınız bı taraflarını kesıp bı taraflarına sokmak lazım madem sahıp cıkamıcan cocuguna esune uckurlarına sahıp cıksınlar 😡dogumdan sonrada o adama bı ders vers ver gerekırse bı zaman sonra terk et o kocayıda yuvayıda bole kocamı olur ,kımsenın elıne bakarak yasama ımkanın varsa tabı ,su an bende kocamın kaynanamon elıne bakıyom o sekulde yasıyom ama az kaldı zamanı gelın cekıp kapıyı gıdıcem kendı ayaklarımın ustunde durcam koca evınde kocandan destek gormuyosan tek badınada yasayabılırsın ,ay kudıra bakma ofkemı kustum benm kocada bıraz sorumsuz tabı nişanm falan gelse senınkı kadarda degıl ama cok ofkelıyım kocamada aılesınede bı turlu dogumumda baslamıyo artık

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+2 haftalık hamileyim geçenlerde size sormuştum nişan sarı renk olur mu diye sizde olmaz kırmızı kahverengi olur demiştiniz aksaminda o renkte bir akıntım oldu eşime bu durumu anlattım hastaneye felan gidelim demedi bu aralar belimin bacaklarımın ağrısından duramıyorum gece sancılarım çok oluyor bir donupte bana yardım etmiyor benimle aynı haftada olan bir kadında benim gibi gece sancıları varmış senin acilman var günün gelmiş demiş doğuma almışlar eşime bunu anlattım az önce arayıp e iyi napim dedi evde mi doğurayim dedim doğur dedi dün kaynanama anlattım böyle böyle akıntı geldi sancılarım var diye o da dedi normal olabilir anne dedim ya nisansa yok değildir iltihaptir dedi gorumceme mesaj attım onun bebeği doğalı 40 gün felan oldu o çevrimici olduğu halde hiç cevap vermedi ne yapmalıyım kızlar hiç bilmiyorum moralim çok bozuldu kimse ilgilenmiyor biride demiyor ki hastaneye gidelim yok nasıl oldun demiyor sanki bu çocuk tek benim moralim çok bozuk 😔
Cnm ne yaptın iyi misin şuan

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Belim çok ağrıyor onlara demeden de bişey yapınca küsüyolar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya

Giderim de kaynanam tarafı ömür boyu başıma kalkar akşam işten gelecek goturmezse kendi babam alıp götürecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle de sonra laf ediyorlar küsüyolar ne yapacak bilmiyorum en ufak bişey de yalandan deseydin eşim zaten çok anlayışsız hamileyim karnım ağrıyor diyorum bende 11 aylık hamileyim laf ediyor muyum diyo valla bıktım
O ne demekdi niye demirsizki bu uşaq tekce menim deyil

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç canını sıkma onlar senle ilgilenmiyor değil kendi karakterlerini gösteriyorlar nasıl bir vicdana sahib olduklarını gösteriyorlar
Sen kendin randevunu al doktora git hiç kimseden hiç bir şey bekleme
Üzme kendini

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
her zaman derim,kel kör kendi işini kendin gör. kimseden sana fayda yoksa kendin git doktora. bir şey olursa da dersin işimi kendim halletmek zorunda kaldım keşke biriniz yanımda olabilseydiniz diye. lafını hiç esirgeme. onlar senden ilgiyi esirgiyorlar hale bak

Tüm sayfalar yüklendi.