Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elnurum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah iyiliğini versin 🤣🤣🤣🤣 canım ben rezeneyi de öğütüp demliyorum bebeğime de veriyorum kendim de içiyorum dün burda bi arkadaş kullanma dedi genetiği bozuyormus bilemedim kimyon tohumu da var denerim sağol
Biz elimizden geleni söyledim kendi gitmesi lazım bebeği söz. Konusu

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
kimyonnnn muhakak dene.benimde 2.5 aylik.kimyon tohumu var ya 1 cay bardagi su 1 tatli kaşigi kimyonu demle gunde 2 kere mamasina kat ver icsin.sonra bana dua et😘benim.bebegim kendi cikariyo gazini kakasini cok sukur.dogdu gunden kip kirmizi oluyordu simdi bildik cocugumun rengi beyazmis😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ki

ki
Kimyon çayını hem ben içtim hemde bebeğime verdim hiç faydasını göremedim her bebeğe aynı fayda sağlamıyor demekki

Ay benimki de ya uyutana kadar canım çıkıyor çıkarıyor da aslında gazını ben de yardımcı oluyorum ama yok olmuyor 😟 burda bekleyim de biri bir çare söyler inşallah
Canım her bebek aynı olmuyo vallahi her yolu denedim olmadı şu an,4aylik bı tık rahatladı eskisi gibi deil ama yinede gazlı işte korkudan bişey de yiyemiyorum ya 🙄

Son düzenleme:

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Bence orda acilen gitmesin kocasına desin hemen özele gitsin benim ailem cizre memlekete giderim hamileyken lekelenmem vardı kanama düşük riskim bana diyor niye geldin abartiyorsunuz kadın salak ya düşüklerin vardı lekelenmem vardı evime donecektim muane etti nerde kan diye lekem var değiştirdin dedim rezalet bence hastane

Elnurum

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yaklaşık iki aylık sabahtan akşama kadar uyumuyor psikolojim bozuldu gazını çıkarıyor kendim de çıkarıyorum karnina masaj yapıyorum bisiklet hareketi yapıyorum sırtına masaj yapıyorum ama yok uyumuyor hep kasıyor kendisini uyumak istese de uyuyamıyor gibi rezene de içtim ona da verdim aynı aynı var mi bunları yaşayan uyumamasi hem de gün boyu olağan bir şey mı
Merhabalar benim oglumda uyumuyordu doktordan sorusduk yagli piyli yedigim ucun sudume keçiyormus yagli oluyormus sudum onuda usaq midesi hell etmiyormus ona gorede yemeklerimde diqqat etdim duzeldi koyun kuzu mal eti yimiyordum acili yimiyordum belkede ondan olar hazm uçun derman yazmisdi onu veriyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar