Sorum var Morelim 0

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnnesininNefesi tarafından oluşturulan Morelim 0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 658 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim 0
Konbuyu başlatan AnnesininNefesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah Allah niye acaba
Canım sütün içindeki asit çürüme yapıyormus gece uyku da emiyor uyukluyor öyle ağzında sütle kaldığı için çürüme yapıyormus doktor bize de dedi dişlerini ağzını emdikten sonra silecekmisiz eskiden böyle şeyler yoktu şimdi her çeşit hastalık çıktı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sütün içindeki asit çürüme yapıyormus gece uyku da emiyor uyukluyor öyle ağzında sütle kaldığı için çürüme yapıyormus doktor bize de dedi dişlerini ağzını emdikten sonra silecekmisiz eskiden böyle şeyler yoktu şimdi her çeşit hastalık çıktı
Hmm anladım kuzum

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar güzel yaratilmisiz ya, agzimizda dis yokken süt yararli. Dişler cikmaya baslayinca sütteki asit zarar veriyor.
Cok sukur bizleri boyle guzel yaratana.
Anneler bebeğim 19 aylık üst dişleri çürük ve intihaplanma olmuş damağında. Bugün acilen özel dış Hastanesi'ne götürdüm. Zirkon kron dis takılması gerektigini söyledi. Ben zaten dokulecegini söyleyince zamanla daha kotu olur kemiğini eriyebilecegini söyledi. Napicagimi şaşırdım. Çok sık emzirdigim için çürümüş
Allah sifa versin. Birkac doktora gostermekte fayda var tabii

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ne kadar güzel yaratilmisiz ya, agzimizda dis yokken süt yararli. Dişler cikmaya baslayinca sütteki asit zarar veriyor.
Cok sukur bizleri boyle guzel yaratana.

Allah sifa versin. Birkac doktora gostermekte fayda var tabii
Aynen öyle canım benim gerçekten rabbim işte ne güzel yaratmış biz insanları gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar