Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,553 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu kaynanalar nasıl para ediyo ufacık bişey olsa atıyorlar kendilerini yere bayılma numarası tansiyonum şekerim kalbim sende doğuruyorum de 😂😂😂
😂😂😂😂Ay hic sorma biz, onu yapamiyoruz 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tez zamanda ayrılırsin inşallah
Aminn canimm inslahhhh💓

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım acile git randevuyu bekleme en azından ultrasondan nst den bakarlar
İnslah yarinda sancim olur giderimmm cocuk kendini cok kasiyor ayiptir soylemesi, küçük abdesimj zor yapiyorum okdarki asagada baski oluyor cok canim yaniyorr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ksy

Nansm uzmsn o konuda
Aynen vla 😄

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor
İyi de yahu kaynana ne ki sana gitme diyemez onane senin gidip gitmemenden o nasıl karışıyor sen eşine söyle daha iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.