Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,750 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor
Bu ne akıl mecbur gidecen eşine de onane sen eşine de git

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Bu nasıl bir mantik ya o kim ya herkesin suyu gelcek diye birşey yok ki benm yengemin suyu gelmedi sancısı vardı hastaneye gitti bebek ters pozisyonda megersem baskı yapıyormuş hemen sezeryana aldilar sen kaynananı dinleme canm esine şöyle illa su gelcek diye birsey yok doktor baksın en azından için rahat etsin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynanaları Alcan kaynar kazana koyacaksın kendi kizlarinin tırnağına iğne batsa feryat figan ediyorlar kuzm gitmen lazm belki açılman var bazı gebelerde su gelmiyor doktorlar keseyi delerek doğumu gerçekleştiriyorlar bu arada bu şeyleri kaynana söyleme kocanla konuş

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Bu nasıl bir mantik ya o kim ya herkesin suyu gelcek diye birşey yok ki benm yengemin suyu gelmedi sancısı vardı hastaneye gitti bebek ters pozisyonda megersem baskı yapıyormuş hemen sezeryana aldilar sen kaynananı dinleme canm esine şöyle illa su gelcek diye birsey yok doktor baksın en azından için rahat etsin
Bilmiyorum ya bizim burdaki iki hastane var devlet ikiside ilk dogumu almıyor araştırmaya gitmem gerekiyormus oda bize 1ssat yol olmadi yarin burdakine giderim bi sikinti varsa mecbur aratirmaya gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tmm kardeşiyle git Allahım yardım etsin sana cnm
Amin canim bakicam artik

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynanaları Alcan kaynar kazana koyacaksın kendi kizlarinin tırnağına iğne batsa feryat figan ediyorlar kuzm gitmen lazm belki açılman var bazı gebelerde su gelmiyor doktorlar keseyi delerek doğumu gerçekleştiriyorlar bu arada bu şeyleri kaynana söyleme kocanla konuş
Hamikesin gerek seni onlar hemen götüre para pu

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Ne saçmalık yarabbim benim suyum geldi dığuma girmeden patlatılar herkes aynı olucak diye bişey yok ihmal etme bence canım git rabbim esirgwsin bebeğine bişey olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar