Sorum var Mrb kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Mrb kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mrb kızlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz ne var ne yok canlar şimdi bir sorum olacak sizlere ben hamileyim ve affedersiniz yürürken oturup kalkarken hep bacaklar imin iç kısmı özel bölgenin oralar da ağrılar oluyor normal mi sizce geçmeye n ağrılar ama dört aylık büyük de değil o kadar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ne yapıyorsunuz ne var ne yok canlar şimdi bir sorum olacak sizlere ben hamileyim ve affedersiniz yürürken oturup kalkarken hep bacaklar imin iç kısmı özel bölgenin oralar da ağrılar oluyor normal mi sizce geçmeye n ağrılar ama dört aylık büyük de değil o kadar
Merhaba iyilik canım sen nasılsın geçmiş olsun biz seni yanlış yönlendirmeyelim.en iyisi doktora gitmen canım bebekte büyüdükçe baskı yapabiliyor cnm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür kuzum iyiyim tekrar kontrole git inşallah sıkıntı yoktur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzu bende baştan beri var geçen fakülteye gittim doktorun sordu ağrı sızı söyledim bebeğe baktı bebeğin durumu iyi annesi dedi suyu vs kanama alanı yok ağrıyla beraber su gelişi oluyor mu dedi hayır dedim o zaman endişe etme normal ağrılar bunlar dedi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kuzum iyiyim tekrar kontrole git inşallah sıkıntı yoktur
Bende iyiyim cnm gittim de cnm iyi dedi bebek te sıkıntı yok dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzu bende baştan beri var geçen fakülteye gittim doktorun sordu ağrı sızı söyledim bebeğe baktı bebeğin durumu iyi annesi dedi suyu vs kanama alanı yok ağrıyla beraber su gelişi oluyor mu dedi hayır dedim o zaman endişe etme normal ağrılar bunlar dedi
Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım bende

Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım b

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Buna şükür canım sen nasılsın benim 3. Gebelikte o ağrılarım oluyordu doktora sormuştum bebek büyüyor diye o ağrılar var demişti bana ama sen yinede gidince bi sor dinlen bol bol bende hiç geçmedi doğum yapana kadar kendini yorma fazla

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende iyiyim cnm gittim de cnm iyi dedi bebek te sıkıntı yok dedi

Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım bende

Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım b
Çok şükür kuzum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Buna şükür canım sen nasılsın benim 3. Gebelikte o ağrılarım oluyordu doktora sormuştum bebek büyüyor diye o ağrılar var demişti bana ama sen yinede gidince bi sor dinlen bol bol bende hiç geçmedi doğum yapana kadar kendini yorma fazla
Bende de hiç geçmiyor kime sorsam bebek büyüdüğü için diyor hep bende iyiyim çok şükür cnm

Bazen. Öyle yapıyorlar canım değişikler sonra yine bir git
Aynen cnm

Tüm sayfalar yüklendi.