Sorum var Mrb kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Mrb kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mrb kızlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz ne var ne yok canlar şimdi bir sorum olacak sizlere ben hamileyim ve affedersiniz yürürken oturup kalkarken hep bacaklar imin iç kısmı özel bölgenin oralar da ağrılar oluyor normal mi sizce geçmeye n ağrılar ama dört aylık büyük de değil o kadar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende iyiyim cnm gittim de cnm iyi dedi bebek te sıkıntı yok dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım cnm iyi barı rahatladım birAz yine doktora gidersen soracağım b
Sor canım için rahat eder en azından bakalım şubatın ikisinde yediden gideceğim ben .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende Şubat'ta giderim artık cnm ee sen nasılsın bebiş nasıl
Şükür ikimizde iyiyiz canım 😂😂 dün baya hararet ediyordu dedim videoya alayım. Ben ona vuruyorum gelip o bana vuruyor 😂😂. Ayy hele dün sırf kynasın diye karnıma dokunayım dedim sanırım . Dirseği vardı o kadar sert bir şeye dokundum ki kendini geri çekerken resmen karnımın orası da yırttı içten o kadar derin bir acı hissetim dedim çocuk rahatımı bozma diye canımı yakıyor 😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Şükür ikimizde iyiyiz canım 😂😂 dün baya hararet ediyordu dedim videoya alayım. Ben ona vuruyorum gelip o bana vuruyor 😂😂. Ayy hele dün sırf kynasın diye karnıma dokunayım dedim sanırım . Dirseği vardı o kadar sert bir şeye dokundum ki kendini geri çekerken resmen karnımın orası da yırttı içten o kadar derin bir acı hissetim dedim çocuk rahatımı bozma diye canımı yakıyor 😂😂
🤣🤣 Ay keşke benimkisi de oynasa ya benim oğlum hiç oynamaz di uyurdu bakalım bu nasıl olacak ayy maşallah maşallah 🥰😍 dünyanın en güzel hissi bence ♥️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorsunuz ne var ne yok canlar şimdi bir sorum olacak sizlere ben hamileyim ve affedersiniz yürürken oturup kalkarken hep bacaklar imin iç kısmı özel bölgenin oralar da ağrılar oluyor normal mi sizce geçmeye n ağrılar ama dört aylık büyük de değil o kadar
Bence normaldir canım kiminde erken başlıyor bende hep vardı o ağrılar Allah razı olsun inşallah 🤲❤️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.