Mübarek Ramazan hürmetine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde deniz22 tarafından oluşturulan Mübarek Ramazan hürmetine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Mübarek Ramazan hürmetine
Konbuyu başlatan deniz22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

deniz22

Kayıtlı Üye
rank
Anneler Ramazan için erzak gönderen yerler var mı ya da göndermek isteyen olursa çok mutlu oluruz Allah rızası için ihtiyacımiz var gerçekten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anneler Ramazan için erzak gönderen yerler var mı ya da göndermek isteyen olursa çok mutlu oluruz Allah rızası için ihtiyacımiz var gerçekten
Sevgi55 çocuk kıyafeti istedin . Küçük bebeğinde yok şimdide bu hesapla erzak istiyorsun hayır bu devlet bir size mi yardım etmiyor ben anlamıyorum ? Erzak yardımı yapılıyor devlette . Yada eşin erzak alacak kadar da mı çalışmıyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sevgi55 çocuk kıyafeti istedin . Küçük bebeğinde yok şimdide bu hesapla erzak istiyorsun hayır bu devlet bir size mi yardım etmiyor ben anlamıyorum ? Erzak yardımı yapılıyor devlette . Yada eşin erzak alacak kadar da mı çalışmıyor
Aaaa omu Ayşenur ip adresi aynimi😳😳

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
@sevgi55 sen Bir erzak istemek için mi ayrı hesap açtın.Ve hiç düşünmedin mi buradaki moderatorler senin ayrı hesap açıp aynı kişi olduğunu bildiklerini.Yada sen onları saf mi sandın..Kendini uyanık falan mı sanıyorsun akıllı falan. Anlamadım yani eşin çalışıyor .Çalıştığı parayı eve getirmiyor mu napıyo...Tamam İhtiyacın var biliyoruz ama başka yollardan ihtiyaç sahibi ol Burdaki insanları kandırıp hesap değiştirerek veya duygu sömürüsü yaparak değill!!!!
Ben bunları gerçekten yazmak istemezdim ama çok doldum bunu bir kişi daha ayrı hesap açıp yapmıştı.Resmen salak yerine koyuyorlar bizi😡😡
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İp adresini geç Spam olarak ilk başta ismi düştü sevgi55 ile uyumlu diye onay vermesem mesaj yazamazdı hesabı onayladım sırf ne yazacak diye sonuç ortada
Hay allahim ya çok sinir oldum ya ama gerçekten😡

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bir erzak istemek için mi ayrı hesap açtın.Ve hiç düşünmedin mi buradaki moderatorler senin ayrı hesap açıp aynı kişi olduğunu bildiklerini.Yada sen onları saf mi sandın..Kendini uyanık falan mı sanıyorsun akıllı falan. Anlamadım yani eşin çalışıyor .Çalıştığı parayı eve getirmiyor mu napıyo...Tamam İhtiyacın var biliyoruz ama başka yollardan ihtiyaç sahibi ol Burdaki insanları kandırıp hesap değiştirerek veya duygu sömürüsü yaparak değill!!!!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay allahim ya çok sinir oldum ya ama gerçekten😡
Her şeyi geç ya ben her şeyi geçtim bir kadın artık ne kadar kadın bilmiyorum ben bu uygulamayı bulana kadar canım çıkmıştı 😂😂 bir insanın aklına nasıl çocuğunun biri 8 biri 10 yaşında iken girip yardım istemek gelir. İnsanları saf yerine koymak bu olsa gerek burada herkes yeni anne yada anne adayı milletin en büyük çocuğu bile 4 5 yaşında neyin ısrarı bu anlamıyorum . Hadi istedin ya milletin o kadar durumu var mı uygulamada yarı insan eşi ile beraber çalışıyor ne yapsın evladının rızkını mı versin anlamıyorum ki buradan yardım isteyene kadar evlatların büyük o zaman git çalış 🤦🏻‍♀️. Yada ailenden iste neden burada ki insanlar sırf gebeler duygusal olup yardım ederler diye mi kusura bakmasın burada ki kızlar da gördü bazı şeyleri kaç kişi insanları kndırdı burada

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Her şeyi geç ya ben her şeyi geçtim bir kadın artık ne kadar kadın bilmiyorum ben bu uygulamayı bulana kadar canım çıkmıştı 😂😂 bir insanın aklına nasıl çocuğunun biri 8 biri 10 yaşında iken girip yardım istemek gelir. İnsanları saf yerine koymak bu olsa gerek burada herkes yeni anne yada anne adayı milletin en büyük çocuğu bile 4 5 yaşında neyin ısrarı bu anlamıyorum . Hadi istedin ya milletin o kadar durumu var mı uygulamada yarı insan eşi ile beraber çalışıyor ne yapsın evladının rızkını mı versin anlamıyorum ki buradan yardım isteyene kadar evlatların büyük o zaman git çalış 🤦🏻‍♀️. Yada ailenden iste neden burada ki insanlar sırf gebeler duygusal olup yardım ederler diye mi kusura bakmasın burada ki kızlar da gördü bazı şeyleri kaç kişi insanları kndırdı burada
Aynn canım..
Benim içimden geçenleri buraya yazmışsın💯👏👏👏👏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar