Mübarek Ramazan hürmetine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde deniz22 tarafından oluşturulan Mübarek Ramazan hürmetine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Mübarek Ramazan hürmetine
Konbuyu başlatan deniz22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

deniz22

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizi sakince dinledim.Herkes kendince haklı.Ama bilmeden tanımadan yorum yapmak ne kadar kolay. Benim küçük 2 yaşında da oğlum var ve kimsemiz yok çalış diyenler olmuş çocuğum küçük.Sayfadan beni yasakladiginiz için tekrar burdan yazmak istedim.Bir kaç hayır sahibi olur da çocuklar için bı kaç parça gıda yardımı yapar diye:(ne diyeyim hepinizden özür diliyorum.Bu kadar lafı haketmedim ama canınız sağolsun.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hepinizi sakince dinledim.Herkes kendince haklı.Ama bilmeden tanımadan yorum yapmak ne kadar kolay. Benim küçük 2 yaşında da oğlum var ve kimsemiz yok çalış diyenler olmuş çocuğum küçük.Sayfadan beni yasakladiginiz için tekrar burdan yazmak istedim.Bir kaç hayır sahibi olur da çocuklar için bı kaç parça gıda yardımı yapar diye:(ne diyeyim hepinizden özür diliyorum.Bu kadar lafı haketmedim ama canınız sağolsun.
Neden sana geçen küçük çocuğun var mı diye sorulunca 2 tane çocuğum var bir 8 bir 10 yaşında dedin o halde ? 3. Çocuğu herkes yeni duyuyor

deniz22

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü kızlarım için istedim onların daha çok ihtiyacı olduğu için.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bak biz seni aşağılamadık ki sadece doğru olanı söyledik bnde Ayşenur da bide senin sadece 8 ve 10 yaşında tek çocuğun vardı öyle hatırlıyorum 2 yaşındaki nerden çıktı ki🤔🤔🤔

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
V
Hepinizi sakince dinledim.Herkes kendince haklı.Ama bilmeden tanımadan yorum yapmak ne kadar kolay. Benim küçük 2 yaşında da oğlum var ve kimsemiz yok çalış diyenler olmuş çocuğum küçük.Sayfadan beni yasakladiginiz için tekrar burdan yazmak istedim.Bir kaç hayır sahibi olur da çocuklar için bı kaç parça gıda yardımı yapar diye:(ne diyeyim hepinizden özür diliyorum.Bu kadar lafı haketmedim ama canınız sağolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha karnim burnumda çalışıyorum doğum yaptığım hafta gene calisicam ne için biliyormusun doğacak çocuğum için o yüzden bahane etme çocuklarının istesen evden bile çalışırsin geç o işleri
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha karnim burnumda çalışıyorum doğum yaptığım hafta gene calisicam ne için biliyormusun doğacak çocuğum için o yüzden bahane etme çocuklarının istesen evden bile çalışırsin geç o işleri

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sana birşey söyliyimmi zor durumda olan sadece sen değilsin anladın mı gerçekten ihtiyacı olan isteyemez kendimi örnek veriyim 3 küçük çocuğum var evimiz bizim ama taksit ödüyoruz eşim asgari ücretle çalışıyor ama ay başı zor geliyor sırf bi katkım olsun diye evde el işi örgü yapıp satıyorum bazen yetmiyor annemler destek oluyor bu devirde herkes bu şekildeyken burdan kimseden yardım bekleyemezsin belediyeye başvur onlar yardım eder e devletten gıda için başvuru yap yada aile destek için verirler okuyan çocuklar ićinde yardım var buraya yazacağına onları araştır başvur Allah yardımcın olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Anneler Ramazan için erzak gönderen yerler var mı ya da göndermek isteyen olursa çok mutlu oluruz Allah rızası için ihtiyacımiz var gerçekten
Beni yalnis anlama acdigin postta kıyafet istedin iyide burdakilerin çocukları o yasada değilki nasıl yardım edebilirler biraz mantıklı olur musun lütfen ya merak ediyorum senin eşin calismiyormu hiç evdemi oturuyor yan gelip bir çok yer var başvurulacak neden burası ??? Neden yardım etmiyorlar çünkü ihtiyacın yok ihtiyacın olsa devlet belediye sana yardım eder bundan eminim ben burdakiler hamile çok da iyi biliyorsunuz faydalanmayı madem durumun yok neden 3 çocuk yapıyorsun illaki ailen var çocuklarını onlara bırakıp çalışabilirsin sagliklisin netin var komşudan baglaniyorsun sonucda ücretini ödüyorsun onlara buraya ayırdığın vakti yardım edilebilecek yerlere basvur sizn gibilere asla inanmıyorum kusura bakma size acmiyorum yazık günah çocuklarınıza birdahada buraya yazma hicmi utanmiyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar