Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,296 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen gel bide bana sor bizimde daha çookk alınacak var kız bebek masraflı oluyor
Kıyafetleri falan erkek bebeklere nazaran daha sevimli oluyor insan durduramıyor kendini 😂 şahsen benimki erkek olduğu halde bile sadece ona alışveriş yapıyorum kendime daha 1 tane bişey almadım kızım olsa kendimi tamamen unuturdum heralde 😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anne kız arkadaş arkadaş büyürsünüz artık 🤭😂
Biz şimdiden öyleyiz 6 yaşında kızım var17 yaş var aramızda sağolun evimi topluyor süpürüyor şimdi de kendi odasını topluyor suyumu getirir şimdiki de kız olacak allaha şükür sırtım yere gelmez hatta sırtım yerden kalmaz desem daha doğru olur 😂😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız meraktan delirdim Allah seni 😂😂
Aman bu çocuk, bu adam beni mahvediyor birken iki oldular resmen hormonlar tavan yaptı 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz şimdiden öyleyiz 6 yaşında kızım var17 yaş var aramızda sağolun evimi topluyor süpürüyor şimdi de kendi odasını topluyor suyumu getirir şimdiki de kız olacak allaha şükür sırtım yere gelmez hatta sırtım yerden kalmaz desem daha doğru olur 😂😂😂
Oy maşallah sana yardımcı olmaları ne güzel evde kız kıza çok güzel vakit geçirilir. Bende kız bebeği çok istiyordum ama Rabbim erkek nasip etti 🤭😅

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kıyafetleri falan erkek bebeklere nazaran daha sevimli oluyor insan durduramıyor kendini 😂 şahsen benimki erkek olduğu halde bile sadece ona alışveriş yapıyorum kendime daha 1 tane bişey almadım kızım olsa kendimi tamamen unuturdum heralde 😂
Şuan b3n o moddayım kızın eksiklerini bi tamamlasam sıra bana gelmeyecek gibi zamanımda azaldı bide b3nde iki tane kız var diğeride bu sene okula başlayacak birini nasraflar derk3n diğerininki başlayacak

Aman bu çocuk, bu adam beni mahvediyor birken iki oldular resmen hormonlar tavan yaptı 😂

Oy maşallah sana yardımcı olmaları ne güzel evde kız kıza çok güzel vakit geçirilir. Bende kız bebeği çok istiyordum ama Rabbim erkek nasip etti 🤭😅
Aynen evde 3 kız olacağız kocam düşünsün artık o bizle nasıl başa çıkacak

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu benn 😂😂elime para geçse Kayra'ya yatırım yapıyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şuan b3n o moddayım kızın eksiklerini bi tamamlasam sıra bana gelmeyecek gibi zamanımda azaldı bide b3nde iki tane kız var diğeride bu sene okula başlayacak birini nasraflar derk3n diğerininki başlayacak

Aynen evde 3 kız olacağız kocam düşünsün artık o bizle nasıl başa çıkacak
Yaşasın kız dayanışması 😂 Allah yardımcınız olsun kuzum şu zamanda çocuk okutmak bebek büyütmek gerçekten çok zor maalesef

Bu benn 😂😂elime para geçse Kayra'ya yatırım yapıyorum
Kendimizide düşünmemiz lazım ama ben bebek mağazası görünce kendimi unutuyorum 😂😂😂

😂😂 Bide doğsun ne hale düşecen acaba 🤔🤪😂😂

Bide ben ne bulsam Ali'ye alıyorum birsuru yaz kıyafeti aldım havalar ısınsın da giydireyim diyom 😂🤪
Birini evden atıp kurtuluyorum doğsun aynı olursa ikisini birden evden atarım artık 😂😂😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂 Bide doğsun ne hale düşecen acaba 🤔🤪😂😂

Bide ben ne bulsam Ali'ye alıyorum birsuru yaz kıyafeti aldım havalar ısınsın da giydireyim diyom 😂🤪
Allah'ım Allah'ım 😍😍

@Mervercan beni anam düşünüyor o yuZen ben Kayra'ya annem bana yatırım yapıyor 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar