Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,134 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sıkıntılı olduğumuzu biliyordum ama bu kadar olduğumuzu hiç bilmiyordum 🤦🏻‍♀️😂😂😂
Çok ayıp ha hem seviyorsun hem gömüyorsun dedikleri senin yaptığın tam olarak 😂😂 duygularım darmadağın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmuyor ama sanki orda farkli burda farklı daha güzel oluyor öyle 😂😂😂

Kızlar ben dostunuz değil miyim 😞
Ya mariyam ben senin o minik kalbini yerim ama 😍😍 tabiki de dostumuzsun sen olmadna asla olmaz 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok ayıp ha hem seviyorsun hem gömüyorsun dedikleri senin yaptığın tam olarak 😂😂 duygularım darmadağın

Ya mariyam ben senin o minik kalbini yerim ama 😍😍 tabiki de dostumuzsun sen olmadna asla olmaz 😍😍
Kuzum benim ya seviyom sizi ben tek arkadaşlarım siniz 😞 evimden uzaktayım arkadaşlarımı göremiyorum, bana çok iyi geliyorsunuz 😍🤗

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum benim ya seviyom sizi ben tek arkadaşlarım siniz 😞 evimden uzaktayım arkadaşlarımı göremiyorum, bana çok iyi geliyorsunuz 😍🤗
En azından arkadaşın var yani ben eşimle evlendiğinde beri arkadaşım da yok 😂😂 resmen o şehirde yapa yanlizdim takı uygulamaya girip sizlerle karşılaşana kadar 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.