Sorum var Naber kızlar özlediniz mi beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Naber kızlar özlediniz mi beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,088 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Naber kızlar özlediniz mi beni
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben klasik makarna yapmam sosu farklı olur italyan soslar alıyorum bazen elimde bolenez sos basemal sos onlarda güzel oluyor
Ne güzel bende soslu yaparim hep 😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özledim canısı🥰anca müsait oldum yeni gördüm postunu😘 Ablam bendeydi bugün sağolsun yardıma gelmiş evi alt üst temizleyip hastane çantamı kontrol edip gitti💕 Ablam, annem olmasa ne yapardım... Çok şükür onlar gibi güzel ailem olduğuna🤲
Kuzum kayinvaliden varmi

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım benim sevindim 💞😘
Teşekkür ederim canım 🥰 Başta soğukluk oldu tabi alışana kadar, onlar beni hemen içlerine alamadılar, ben hemen onların sohbet muhabbet(iletişim) tarzlarına adapte olamadım. Eşimle severek evlendik(7. Sınıftan lise sona kadar),evliliğimiz için eşim çok kararlıydı, onlar da hiç sorun çıkarmadılar ama kabullenmeleri zaman aldı 😊 aştık ama çok şükür 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım 🥰 Başta soğukluk oldu tabi alışana kadar, onlar beni hemen içlerine alamadılar, ben hemen onların sohbet muhabbet(iletişim) tarzlarına adapte olamadım. Eşimle severek evlendik(7. Sınıftan lise sona kadar),evliliğimiz için eşim çok kararlıydı, onlar da hiç sorun çıkarmadılar ama kabullenmeleri zaman aldı 😊 aştık ama çok şükür 🤲
Maşallah kuzum Allah'ım ömür boyu mutlu etsin inşallah sizi canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar