Sorum var Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyiz kuzum sen nasılsın nasıl geçiyo hamilelik bebiş iyimi canm Bn dada yeni oturuyorum valla iş yeni bitti çocuklarla ilgileniyorum şimdi
Hamilelik iyi gidiyor canım çarşamba 34 haftalık oluyorum. Sayılı. Haftalar kaldı heycan. Başladı bugün bende baya is. Yaptım yoruldum dinleniyorum artık kolay gelsin canim🥰🤗

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Lazeremi. Gidiyorsun canım? Baya azalma oluyor dimi lazerle aciyormu? Oo baya is halletmisin canım 🥰
Gidiyorum kuzum valla çok faydasını daha seansimin yarısında gördüm canm iki çeşit makine var gittiğim yerde biri buz başlıklı benm gittiğim Alex evet acısi saniyelik biraz var ama en etkili Alex siyah kökü kalın bir tüy yapin varsa canm

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gidiyorum kuzum valla çok faydasını daha seansimin yarısında gördüm canm iki çeşit makine var gittiğim yerde biri buz başlıklı benm gittiğim Alex evet acısi saniyelik biraz var ama en etkili Alex siyah kökü kalın bir tüy yapin varsa canm
Herkez lazerle. Gidiyor veya ağda bi evde kendini. Temizleyin ben kaldım. Galiba hahaha

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Herkez lazerle. Gidiyor veya ağda bi evde kendini. Temizleyin ben kaldım. Galiba hahaha
Agdaya gidiyordum ama git gel bıktım valla bnm yüzümde yanak kisminda da çıkıyordu gücü yine 2 3 hafta birşey yokta yüzde erken çıkıyordu sürekli 😀baş edemedim en son hamilelikten sonra karar verdim kesin dedim gidip kökten halledeyim biraz olsun rahat ediyim😀

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Agdaya gidiyordum ama git gel bıktım valla bnm yüzümde yanak kisminda da çıkıyordu gücü yine 2 3 hafta birşey yokta yüzde erken çıkıyordu sürekli 😀baş edemedim en son hamilelikten sonra karar verdim kesin dedim gidip kökten halledeyim biraz olsun rahat ediyim😀
Em iyisi aşkım git gel yorucu heleki kışın🤗😏😆

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Valla kendim yapıyorum ben evde makina jilet felan cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yapmışın valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar