Sorum var Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyorsunuz çiçeklerim ❤️🥰
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bugün pek giremedim sabahtan beri bir hal Hatır sorim. Bi bakıyım Dedim güzellerim Napiyor diye 🥰❤️🥰❤️özlediniz mi Beni
Özlenmez misin sen 🥰🥰😍😍 bende pek bakamıyorum buraya bebek ev derken aşırı yoruluyorum bide cidden iyileşemedim hastalıkla uğraşıyorum ilaç içmek istemiyorum bebeğime geçmesin diye 🤦 ama bugünümüze şükürler olsun 🤗 sen ne yapıyorsun nasılsın canikom😍🥰🥰❤️💙

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Özlenmez misin sen 🥰🥰😍😍 bende pek bakamıyorum buraya bebek ev derken aşırı yoruluyorum bide cidden iyileşemedim hastalıkla uğraşıyorum ilaç içmek istemiyorum bebeğime geçmesin diye 🤦 ama bugünümüze şükürler olsun 🤗 sen ne yapıyorsun nasılsın canikom😍🥰🥰❤️💙
Özlüyorsun Ayşem. Ama hiç girmiyorsun 😢🥺bende seni ozluyom kolay gelsin canım. Kadınların isi hiç bitmezzz çok geçmiş olsun balim bende hastaydım yeni iyileşiyorum ama hala hastalığın şeyi var ustumde🥰😍❤️🌷kendini çok özletme zaman oldukça gir

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ne demek cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen nerdesin kaç gündür yada burdasın da ben göremiyorum neyse nasılsın kuşum oğlusun nasıl 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar