Napmam Gerekiyor Kızlar!??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Napmam Gerekiyor Kızlar!?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Napmam Gerekiyor Kızlar!??
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+1 oldum ama en son 38 de gitmiştim kontrole şimdi de randevu bulamıyorum hastaneye gitmeme gerek var mı yoksa sancı mı beklemem gerek yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+1 oldum ama en son 38 de gitmiştim kontrole şimdi de randevu bulamıyorum hastaneye gitmeme gerek var mı yoksa sancı mı beklemem gerek yardımcı olursanız çok sevinirim 😊
Bendede aynı durum olmuştu ben acile gittim gece bence sende git nolur ne olmaz suyuna felan baktr

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım neden randevu alıyorsunki ben 37 den sonra doktorum randevu bekleme her hafta geliceksin saat 9 da burda ol ben seni alıcam diyordu devlet hastanesinde .

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bı istersn bı acile git nts gir yani gizki sancin olabilir
Gizli sancı olsa bile suyum gelmez miydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede aynı durum olmuştu ben acile gittim gece bence sende git nolur ne olmaz suyuna felan baktr
Noldu peki sizin

Canım neden randevu alıyorsunki ben 37 den sonra doktorum randevu bekleme her hafta geliceksin saat 9 da burda ol ben seni alıcam diyordu devlet hastanesinde .
Bu hastane maalesef kabul etmiyor

Acile git canim ne olur ne olmaz 🥰
Yarın gdiicem inşallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gizli sancı olsa bile suyum gelmez miydi

Noldu peki sizin

Bu hastane maalesef kabul etmiyor

Yarın gdiicem inşallah
Bazen su gelmiyor gizli sancin olmasına rağmen cnm

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
Randevu almana gerek yok 40 haftadasın direk gidip 40 hastayim diyip doktoruna gozuke bilirsin kabul ediyorlar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gidip doktorunla görüş randevu yoksa BİLe haftadan dolayı bakması lazım bakmazsa da acilden giriş yap cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar