Nasıl anlıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Nasıl anlıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl anlıyorsunuz
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dayanamıycak kadar olursa giderim canısı acile insan korkuyo ya😐
Öyle yap ben direk acilden giriş yaptım hemen doktoru arayıp yuakrda çıkardılar sagolsunkar sonra zaten NST vs başladı şükür ilaç iyi geldi ama çamur gibi hala akıntı devam edigor bı onu kesmedi ağrıyı kesti oturunca vajinama ağrı giriyor yurukende sızlama oluyor kuzum işte o yüzden uzanıyorum rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻

Öyle yap ben direk acilden giriş yaptım hemen doktoru arayıp yuakrda çıkardılar sagolsunkar sonra zaten NST vs başladı şükür ilaç iyi geldi ama çamur gibi hala akıntı devam edigor bı onu kesmedi ağrıyı kesti oturunca vajinama ağrı giriyor yurukende sızlama oluyor kuzum işte o yüzden uzanıyorum rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻
Amin canım dikkat et vlla bol bol dinlenmeye bak

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kzuum ben 27+6 haftaligim 2 gün önce aşırı vajinal sızlamam oldu şuan 1cm açıklık var ve erken doğum riskim var dün de kanama oldu doktora gittim açılma başlamış dedi vajinal sızlama sonucunda oluşmuş dedi doktor bakıyor o diyene kadar ben açılma olduğunu bilmiyordum
Kayranin annesi nasıl oldun iyimisin hastanedemisin daha canim merak ettim seni

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Sancı kasılma oluyor canım son haftalarda adet sancısından daha şiddetli ağrılar anlaşılıyor
Hiç ağrım sancım yok bu arada adet sancısı nasıl bişi onu bile bilmiyorum ben hic ömrümde adet ağrısı görmedım Vala cok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç ağrım sancım yok bu arada adet sancısı nasıl bişi onu bile bilmiyorum ben hic ömrümde adet ağrısı görmedım Vala cok şükür
Bu arada ağrı sancı yoksa açılma olmuyor mu demek

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Adet sancısı ; Kasıklarda ağrılar oluyor canim , alt karın bölgesinde yoğunlaşan sancılar.Ağırlık hissi veren, sürekli bir ağrı (kasıklarda ya da iç bacaklarda da hissedilebilir). Bele yayılabilen ve uyuşukluk verebilen ağrı.

Adet sancısı ; Kasıklarda ağrılar oluyor canim , alt karın bölgesinde yoğunlaşan sancılar.Ağırlık hissi veren, sürekli bir ağrı (kasıklarda ya da iç bacaklarda da hissedilebilir). Bele yayılabilen ve uyuşukluk verebilen ağrı.
Belirti olmayadabilir canım suni sancı verirler bu durumda

Ah canım ben41+5gun sonra suni sanciyla dogurdum çok zordu
Hiç belirti yokmuydu canım sende suni sancıyla kac saat sürdü bebiş gelmesi hayırlı olsun 🧡

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar