Sorum var Nasılsınız canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 457 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız arkadaşlar ne var ne yok ben bir türlü iyileşme dim kızlar sürekli serum yiyorum doktor iltihabtan enfeksiyon olmuş olabilir dedi kaç gündür annemde kalıyorum hamilelik felan baya zorladı beni şimdide başım çok ağrıyor ayağa kalkınca beynim yere düşecek gibi tıpkı
Buna şükür canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Kuzum Çok Şükür iyiyim Griple Savaşıyorum Biraz Daha İyi Oldum Kıyamam sana Canım Çok Geçmiş Olsun Bu Zor Günlerde Geçecek Allah'ın izniyle

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ay çok geçmiş olsun canım ya salgın hastalık resmen inşallah canım ya 😥🙄 umut nasıl cnm
Eziyet çektim vallaha ilaçla kendime geldim teyzesi uyuyor umut çok şükür iyi sen napiyorsun birtanem ağrın varmi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Eziyet çektim vallaha ilaçla kendime geldim teyzesi uyuyor umut çok şükür iyi sen napiyorsun birtanem ağrın varmi
Çok şükür cnm aman çocuklar hasta olmasın geçer inşallah canım yarın tahlil vericen cnm her yerim ağrıyor ateşim çıkıyor bazen kadın dogumcu beş tane birer kilolu serum verdi işte cnm cuma gününden beri çekiyorum resmen

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Çok şükür cnm aman çocuklar hasta olmasın geçer inşallah canım yarın tahlil vericen cnm her yerim ağrıyor ateşim çıkıyor bazen kadın dogumcu beş tane birer kilolu serum verdi işte cnm cuma gününden beri çekiyorum resmen
Canım benim ya Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah tüm ağrıların diner rahatlarsin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah tüm ağrıların diner rahatlarsin
İnşallah cnm ya birde birşey soracağım cnm ya kadın doğum bana kan tahlili almadı ama geçen hafta magnezyum D3 yazmış kan ilacı yazmış bu normal mi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Parol iç abla geçer
Yok cnm geçmiyor kaç gündür serum da yiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Parol iç abla geçer
Yok cnm geçmiyor kaç gündür serum da yiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar