Sorum var Nasılsınız canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Niye ki ne sebeple
Araba su yakmıyor diyor sağlık ocağına ver testi diyor hastaneye niye gidip geliyoruz diyor hiç çıkmadık diyo 🥺 muayene etti doktor sonra işte baban alsın sonuç lari orda dur da diyor bende babam evde yok işi var köy de diyon hiç bu hafta evde değildi diyo senin baban nerde diyim bizimkiler sevmiyor öyle şeyi diyor motor yapıyormuş babası evde ha benimle tartıştı durdu yol boyunca

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Araba su yakmıyor diyor sağlık ocağına ver testi diyor hastaneye niye gidip geliyoruz diyor hiç çıkmadık diyo 🥺 muayene etti doktor sonra işte baban alsın sonuç lari orda dur da diyor bende babam evde yok işi var köy de diyon hiç bu hafta evde değildi diyo senin baban nerde diyim bizimkiler sevmiyor öyle şeyi diyor motor yapıyormuş babası evde ha benimle tartıştı durdu yol boyunca
Kb canım eşim çok dusncezsiz saygısız insan bunu eşine nasıl söyler 😡😡😡😡😡😡

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa niye öyle yapıyor ki sonuçta o bebeği babanın evinden getirmedn sen afedersin ama k.pek gibi ilgilenmk zorunda hem senin Le hem çocukları ile
Ne demek araba su yakmıyor ya çocuk oyuncağı mi bu işler
Gerçekten ama gerçekten bazılari hiç ama hiç babaligi ve o çocukların saf sevgisini hak etmiyor keşke herkes baba olmazsa keşke herkes anne olmazsa keşke sadece ama sadece hak edenler olsa

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yaa niye öyle yapıyor ki sonuçta o bebeği babanın evinden getirmedn sen afedersin ama k.pek gibi ilgilenmk zorunda hem senin Le hem çocukları ile
Ne demek araba su yakmıyor ya çocuk oyuncağı mi bu işler
Gerçekten ama gerçekten bazılari hiç ama hiç babaligi ve o çocukların saf sevgisini hak etmiyor keşke herkes baba olmazsa keşke herkes anne olmazsa keşke sadece ama sadece hak edenler olsa
Gamzem katılıyorum sana ben eşimden boşanma rağmen hergun arıyor umut için soruyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle kuzum barismak çok istedi ben istemedim hala umut bekliyor benden ailesi bana.dedigi evlemdircez beni çok seviyor evlenmez
Kuzum özele gelirmisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle kuzum barismak çok istedi ben istemedim hala umut bekliyor benden ailesi bana.dedigi evlemdircez beni çok seviyor evlenmez
Bazen sevgi yetmiyor maalesef canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar