Sorum var Nasilsiniz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Nasilsiniz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasilsiniz kizlar
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bizde seni çok özledik nurum elhamdulillah iyiyim canım benim bebislerde iyi 20+6. Haftalık olduk prensesim nasıl❤️❤️❤️♥️
Huliyam aşkm Masallah size,🥰🥰😘durumlari nasil ultrasona gittinmi prenses çok yaramaz oldu 😃😃yerinde durmuyor annesini yoruyor başka ne var ne yok canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler cnm valla ben iyi degilim aşim vardi bugun kolum cok agriyor birde seker icin kan verdim cok yüksek cikti cok korkuyorum basina gelen varmi kizlar zarari olur mu bebege
Geçmiş olsun canim ne aşisi oldun kuzum. Kaç haftalik gebesin? Ben şeker testi yaptırmadım yaptiran anneler yazar innşalah bir zarari olmaz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Huliyam aşkm Masallah size,🥰🥰😘durumlari nasil ultrasona gittinmi prenses çok yaramaz oldu 😃😃yerinde durmuyor annesini yoruyor başka ne var ne yok canim
Oyyy yerim ben kuzum maşallah çok yaramaz birisi yerimde durmuyor beni şimdiden yordu doğunca düşünemiyorum 😂 özledim burada 5ve ya 5 kalmıştı değer verdiğim insnalardansin sende gitme 😥

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler cnm valla ben iyi degilim aşim vardi bugun kolum cok agriyor birde seker icin kan verdim cok yüksek cikti cok korkuyorum basina gelen varmi kizlar zarari olur mu bebege
Geçmiş olsun canim ne aşisi oldun kuzum. Kaç haftalik gebesin? Ben şeker testi yaptırmadım yaptiran anneler yazar innşalah bir zarari olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim ne aşisi oldun kuzum. Kaç haftalik gebesin? Ben şeker testi yaptırmadım yaptiran anneler yazar innşalah bir zarari
Oyyy yerim ben kuzum maşallah çok yaramaz birisi yerimde durmuyor beni şimdiden yordu doğunca düşünemiyorum 😂 özledim burada 5ve ya 5 kalmıştı değer verdiğim insnalardansin sende gitme 😥
Sende degerlimsin birtanem.😘 nereye gidecem kuzum daha seni dogurtacaz çocuklarımızı beraber büyütecez innşallah allahin izniyle,😘😘🤩😍 çok hareketli desene minikler,😜 yerim ben onlari yaa isim düşündüm mu

Tüm sayfalar yüklendi.