Sorum var Nazar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysunshshshs tarafından oluşturulan Nazar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 790 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nazar
Konbuyu başlatan Aysunshshshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
A

Adsız anne adayı

Guest
Nazar zaten var olan bişey tabi ki inanırım atlıyı attan indirir nazar o derece güçlü bişey Felak nas sürelerini sürekli okumak lazım evimizde yüksek sesli Ayetel Kürsi okumak veya dinlemek lazım Allah kem gözlerden korusun 🤲

Aysunshshshs

Kayıtlı Üye
rank
Nazar zaten var olan bişey tabi ki inanırım atlıyı attan indirir nazar o derece güçlü bişey Felak nas sürelerini sürekli okumak lazım evimizde yüksek sesli Ayetel Kürsi okumak veya dinlemek lazım Allah kem gözlerden korusun 🤲
Ya bugün bile şey oldu mesela geldi ama bu koltuk örtüsü yeni mi güzelmiş falan dedi akşamı tülbent oyası yakarken koltuğun örtüsünü yaktım ona yormak istemiyorum ama bu şekilde bitmeyen olaylar yaşanıyor sürekli ve artık cidden korkmaya başladım

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Çok düşünmekten de öyle yoruyo olabilirsin bide üst üste geldiği için bence evine almayı bi süre bırakmalısın arkadaşlığınız telefondada devam edebilir veya gelmek istediğinde bahane üreterek reddedebilirsin hem onuda kırmamış olursun bi iki reddedince zaten kendi daha rahatsız etmez diye düşünüyorum benim komşum sürekli bana saçma sapan akıllar vermeye çalışıyordu ya sürekli kendi çağırıyordu ya da en son ben gittiysem kendi kendini davet ettiriyordu çok da herşeyime müdahil tavırları vardı mesafe koydum en azından şuan kafam rahat

Kızlar kusura bakmayın birşey sormak istiyorum fakat yanlış anlaşılmak istemediğim için biraz uzun olacak. Eşimle aile olarak görüştüğümüz çok yakın dost arkadaşımız var onlarda evli çift bizim gibi. Fakat çocukları olmadığı için uzun zamandır tedavi görüyorlar. Ve ben şuan 33 haftalık hamileyim. Sorum şu ki bizim evimize ne zaman gelseler eşimin işlerinin iyi gitmesinden tutun da oturduğumuz eve kadar herşey için aa keşke bizde bu sitede otursak boş ev yokmu AA keşke bende sizin şirkete gelsem gibi konular açıyorlar ve evle ilgili birşey söylüyorlar mesela evde illa ki bi sorun oluyor. Ne bileyim kapı arızalanıyor birşey bozuluyor falan. İşle ilgili ne zaman birşey deseler bi kaç hafta hep işleri ters gidiyor eşimin normalde nazara çok fazla itimat etmem fakat hal böyle olunca insan ister istemez düşünüyor. Acaba bebeğim doğduğu zaman nazar edip göz olacak mı diye siz ne düşünüyorsunuz cidden bu konuda çok sıkıntıdayım
Nazara çok inanıyorum dikkat et canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar