Nazar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Nazar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Nazar
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar nazara çok dikkat edin özellikle bebeklerinizi bol bol okuyun.
Bugün başıma gelen bir olayı anlatacağım
Yuşa Han'la markete gittik benim bebiş yeni yeni elleri önde hayalet gibi yürüyor. Şişman kucağında bebek olan kadın Yuşa Han'la bana bir bakış attı ben hayatımda öyle bir bakış görmemiştim anında Yuşa Han düşüp kafasını market arabasının tekerine vurdu bende aynı anda ayağımı burktum. Bu bana çok acı bir ders oldu🤦🏻‍♀️
Yaaa üzüldüm kız mezarda yatanların yarısı nazardan yatıyor zaten bnm oğluma da çok nazar değerdi ay bir yere gidelim gecesine açıklık olurdu çatlardi aglmktan oğlum tombiş çok güzel bir bebekti birisi Ogün görse biterdi gece ağlama nöbetleri vs vs kızım da aynı dün hataydayiz birileri gördü ay ne tatlı ay ne güzel vs vs çocuk dün ağlama krizlerine girdi millette ne masallah var ne bir şey ya kem gözlüler bir tanıdığım var bende bileliklik vardı boncuğu da her yeri çelikti ip yerine çelikti herkes bna ver dedi bnde hediye dedim sonra o kişi Özlem bilekliğin ne kadar güzel dedi bileklik kolumda çelik bak param parça oldu koptu ya hiç unutmuyorum nazar bna çocuklarıma çok geliyor Allah öyle insanlar dan uzak tuttsun yavrularımızı da bizi de inşallah

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yuşa Han'la markete gittik benim bebiş yeni yeni elleri önde hayalet gibi yürüyor. Şişman kucağında bebek olan kadın Yuşa Han'la bana bir bakış attı ben hayatımda öyle bir bakış görmemiştim anında Yuşa Han düşüp kafasını market arabasının tekerine vurdu bende aynı anda ayağımı burktum. Bu bana çok acı bir ders oldu🤦🏻‍♀️
Peygamber Efendimiz(sav) demiş ya mezardakilerin çoğu nazardan vefat etmiştir Kalem Suresi 51 ayette galiba diyor ya neredeyse seni gözleriyle devireceklerdi insanların gözü o kadar pis ki Sen dağ gibi de olsan seni o pis gözleriyle yere yıkarlar devirirler o kadar niyetleri pis Rabbim o niyetleri onlara karşı çevirsin kalbi kararmışlardan göz bebeklerin arkasında kötülük saklamışlardan Rabbim bizleri korusun Ben her zaman bu duayı ederim Oğlum o kadar güzel giydirmeyi istiyorum ki oğlum doğduğu günden beri oğluma yani böyle çok şık şeyler giydirmedim hiçbir zaman insanların içine götürmedim Oğluma da kıyamıyorum çünkü beyaz tenli toplu bir bebek bir defasında diş buğdayı da giydirdim onu da annem hemen çıkarttı eltilerim gebersinler gördükleri gün çocuk o gün uyumadı daha sabaha kadar Nazar olmuştu en güzel kıyafetlerini evde giydirip Ben kendimi seviyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben hâlâ topallıyorum Yuşa Han'ın kafası şişti morardı 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah güzelim bundan sonra daha dikkatli olacağız

Aynen öyle neye uğradığımızı şaşırdık resmen 🤦🏻‍♀️
Bol bol oku üfle hem kendini hem oğlunu canım nefsi pis insan çok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allahım gözü olanın gözü çıksın inşallah ya bu kadar da hasetle bakılmaz hadş sana baktı bebekten ne istiyorda o kin ve nefretle baktı acaba 🤦🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Peygamber Efendimiz(sav) demiş ya mezardakilerin çoğu nazardan vefat etmiştir Kalem Suresi 51 ayette galiba diyor ya neredeyse seni gözleriyle devireceklerdi insanların gözü o kadar pis ki Sen dağ gibi de olsan seni o pis gözleriyle yere yıkarlar devirirler o kadar niyetleri pis Rabbim o niyetleri onlara karşı çevirsin kalbi kararmışlardan göz bebeklerin arkasında kötülük saklamışlardan Rabbim bizleri korusun Ben her zaman bu duayı ederim Oğlum o kadar güzel giydirmeyi istiyorum ki oğlum doğduğu günden beri oğluma yani böyle çok şık şeyler giydirmedim hiçbir zaman insanların içine götürmedim Oğluma da kıyamıyorum çünkü beyaz tenli toplu bir bebek bir defasında diş buğdayı da giydirdim onu da annem hemen çıkarttı eltilerim gebersinler gördükleri gün çocuk o gün uyumadı daha sabaha kadar Nazar olmuştu en güzel kıyafetlerini evde giydirip Ben kendimi seviyorum
Evet çok doğru bende aynısını dedim bize de eşimin 18 yaşında kuzeni ölünce öyle demişlerdi ailesinin mal varlığı masallah çoktu başlarından kaza eksik olmuyordu en sonda Mehmet 18 ne girdi bir ay sonra motor kazası geçirdi vefat etti 🥺

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Tabikide nazar var ben ne zaman kızımı durumda paylaşsam akşamı çocuk sebepsiz yere ağlar yada bişey olur öyle şişman tompik bebekde deyil

Cannn nazar yuzunden ben gebeliyimi sakladim 5 ayliğimda şimdi yeni yeni biliyorlar akrabalarım hamile oldumu 🤷🏻‍♀️
Yaxşı eləmisiz vallah ən yaxşısı odu mən gizlədə bilmədim hamısı ağzımın içindədilər eşidib bilənlərdə demirlər salamat al qucağıva bilməməzdiyə qoyurlar özlərini 2ci uşaq təbrik edilmirki

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.