Nazara inaniyo musunuz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Nazara inaniyo musunuz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nazara inaniyo musunuz kizlar
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dua ederek bizde aynı durumdayız bir şey deseler ertesi günü hastanede geçiyor
Bn bu bebegimden önce 8 aylık doğum yaptım bebeğim hareketleri falan gayet iyidi dediler hatta esmin kuzenleri falan herkese demişlerdi hiç 8 aylık gibi değil kilosu falan iyi bilmem ne bebeğim vefat etti çok korkuyorum gene öyle bsy olacak diye

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bn bu bebegimden önce 8 aylık doğum yaptım bebeğim hareketleri falan gayet iyidi dediler hatta esmin kuzenleri falan herkese demişlerdi hiç 8 aylık gibi değil kilosu falan iyi bilmem ne bebeğim vefat etti çok korkuyorum gene öyle bsy olacak diye
15. Haftaya kadar her şeyi çok iyiydi bebeğimin gelişimi filan öndeydi bi anda düşük riski yaşadım tam 1.5 ay yattım ama şu var sen kendine korku yaşattıkça üzüldükçe daha kötü olursun hep iyi düşün sakın kendini en kötüsüne şartlama

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
15. Haftaya kadar her şeyi çok iyiydi bebeğimin gelişimi filan öndeydi bi anda düşük riski yaşadım tam 1.5 ay yattım ama şu var sen kendine korku yaşattıkça üzüldükçe daha kötü olursun hep iyi düşün sakın kendini en kötüsüne şartlama
Allah büyüktür biliyorum rabbim istemedikçe yaprak bile kibirdamaz inşallah bebeklerimiz sağ salim doğar bnm de 15 haftadan sonra kanamalarım bitmek bilmedi 34 haftaya kadar dayanabildik ama olmadı nasip rabbim bebeklerimiz sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar