Ne diyim ki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Ne diyim ki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,067 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne diyim ki
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Bende gözleri dolu olan emoji sizde nasıl gülücük olarak görünüyor da gülücükler post actı diyonuz girip size cvp versem suc vermesem suc ben ailemin yanından dönerken sizden halellik istedim ne olur ne olmaz diye evet aklıma ilk gelen sizler oldunuz en azından hala burda oldugumu bilin istedim arkadaş tutmuş diyor cocuk arkadaşında sen burdasın siz gerçekten nasıl insansınız insanları bilip bilmeden yargılayanlar İcin konusuyoum ben burda oturup da gülmüyorum bana en yakın burası var benı anlayan evet oyuzden ilk fırsatta buraya giriyoum burda da ne yaşadığımı bilemezsınız kimse keyfine yalandan sanaryo yazmaz ben aylardır neler yasıyoum bilenler zaten biliyor benım yeterince canım yanıyor ruhen de bedenen de yıkıgım birde siz vurmaya calısıyor sunu yapmayın inanmayan varsa da cıksın gelsin

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bende gözleri dolu olan emoji sizde nasıl gülücük olarak görünüyor da gülücükler post actı diyonuz girip size cvp versem suc vermesem suc ben ailemin yanından dönerken sizden halellik istedim ne olur ne olmaz diye evet aklıma ilk gelen sizler oldunuz en azından hala burda oldugumu bilin istedim arkadaş tutmuş diyor cocuk arkadaşında sen burdasın siz gerçekten nasıl insansınız insanları bilip bilmeden yargılayanlar İcin konusuyoum ben burda oturup da gülmüyorum bana en yakın burası var benı anlayan evet oyuzden ilk fırsatta buraya giriyoum burda da ne yaşadığımı bilemezsınız kimse keyfine yalandan sanaryo yazmaz ben aylardır neler yasıyoum bilenler zaten biliyor benım yeterince canım yanıyor ruhen de bedenen de yıkıgım birde siz vurmaya calısıyor sunu yapmayın inanmayan varsa da cıksın gelsin
canım benim sen öyle konuşanlara kulak asma biz senin gerçek olduğuna inanıyoruz neler yaşadığını görüyoruz az çok neler çektiğini biliyoruz canını sıkma bunlar için sen iyi ol yeter ki evlatların iyi olsun ben de aileme artık derdimi anlatamıyorum İlk fırsatta buraya giriyorum ailemden çok buradakiler ile yakınım evin içindeki kocama bile bu kadar yakın değilim seni çok iyi anlıyorum o yüzden kafana takma üzme kendini böyle şeyler için 😘😘😘

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım benim öncelikle geçmiş olsun lakin burda bir sibel olayı patlak verdi belki sende bilirsin o yüzden çoğu arkadaş ister istemez güvensizlik yaşıyor ve bunu sanada yansıtıyor şahsen bende en başta inanamadım sağolsun sibelciğim herkesin kafasına girdi artık gerçek olaylara bile şüpheyle bakar olduk bu konuda kimsenin suçu yok yani. Allah yardımcın olsun

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
canım sen takma o konuşanları biz seni gerçek olduğunu biliyoruz ben de ilk fırsatta bir derdim olunca buraya girmek istiyorum buradakiler benim ailemden daha çok bana yakınlar evin içindeki kocamdan bile daha yakınlar bana o sıcaklığı sevgiyi bana uzakta da olsalar veriyorlar bir senin gerçek olduğuna inanıyoruz neler yaşadığını neler çektiğini de biliyoruz o yüzden boş yere onlar için üzme kendini sen iyi ol bebeğin iyi olsun yeter Allah'a emanetsin canım 😘😘😘😘

Serra

Kayıtlı Üye
rank
canım benim sen öyle konuşanlara kulak asma biz senin gerçek olduğuna inanıyoruz neler yaşadığını görüyoruz az çok neler çektiğini biliyoruz canını sıkma bunlar için sen iyi ol yeter ki evlatların iyi olsun ben de aileme artık derdimi anlatamıyorum İlk fırsatta buraya giriyorum ailemden çok buradakiler ile yakınım evin içindeki kocama bile bu kadar yakın değilim seni çok iyi anlıyorum o yüzden kafana takma üzme kendini böyle şeyler için 😘😘😘
Allah razı olsun canım Senınde dediğin gbi benım tek ailem olarak bura kaldı zaten biliyonuz kendi ailem benı buraya saldı buradaki bana aile olamadı ortada kimsesiz kaldım resmen Bi siz varsınız insan bu durumda ailesini arar yazar ben direk buraya geldım cünkü ailem sahip cıkıp göndermeselerdş ben burda olmucaktım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun canım Senınde dediğin gbi benım tek ailem olarak bura kaldı zaten biliyonuz kendi ailem benı buraya saldı buradaki bana aile olamadı ortada kimsesiz kaldım resmen Bi siz varsınız insan bu durumda ailesini arar yazar ben direk buraya geldım cünkü ailem sahip cıkıp göndermeselerdş ben burda olmucaktım
Hiç bir kişinin dediğini düşünme kendine odaklan toparlanmaya bak kuzum sen yamaç in sana ihtiyacı var Allah'ım o psikopatin inslahh belasını verir de sizde huzura kavuşursunuz 🤲🏻

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen bu mesajını okurken öyle ağladım ki çünkü seninle aynı durumdayım ben de kaç kere eşimle tartıştım bu bebeğim ile hamile kaldığımi öğrenmeden önce boşanma derecesine geldim ama ailem beni sırf hamileyim diye geri kocamın evine yolladılar o yüzden ben de çekmek zorundayım bebeklerim için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sen bu mesajını okurken öyle ağladım ki çünkü seninle aynı durumdayım ben de kaç kere eşimle tartıştım bu bebeğim ile hamile kaldığımi öğrenmeden önce boşanma derecesine geldim ama ailem beni sırf hamileyim diye geri kocamın evine yolladılar o yüzden ben de çekmek zorundayım bebeklerim için
Rabbim sabır versin balım sanada, inslahh huzurlu bir yuvan olur 🤲🏻

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Elerini kocan kesdimi ya kirdi nasil oldu wikayyet etdinmi kac gundu hastanedesin allah yardimciniz olsun

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
maalesef benim de ailem benim arkamda değil babam var ama yok arasında annemi kardeşlerim ve bizi terk etmiş babasının evine gitmiş Allah kimseye sahipsiz bırakmasın çok şükür yukarıda allah'ımız var tek sahibimiz o 🙏🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sabır versin balım sanada, inslahh huzurlu bir yuvan olur 🤲🏻
İnşallah canım elimden geleni yapıyorum yuvamı kurtarmak için ben de kolay şeyler yaşamadım ama buraya da anlatmak istemiyorum hani özelimdir sonuçta ama daha az çok buradaki yalan mı doğru mu konuşanları da ayırt edebiliyorum o samimiyeti bana veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar