Ne diyim ki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Ne diyim ki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,093 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne diyim ki
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Yok anneme haber versem nolcak gelemez gidemez ailemden kimseyi aramadım zaten buraya gelmeme sebeb onlar ben herkesi sildim geldim bıraktım arkamda benım bir oğlum bir annem var o kadının elinden de bişi gelmiyor bilip üzülmesini de istemiyorum birgün ölürsem haberi olur zaten nefes aldım sürece herseyin altından kalkarım ben hep yalnızdım zaten
Canım benim senin durumuna o kadar çok üzüldüm ki anlatamam senin yasadiklarini yaşayan çok kadın var birde küçücük yavrum var ama sakın karamsarlığa düşme hayata küsme herkesin bir sınavı var Rabbim bizleri boşuna yaratmadı evet seninde sınavın çok zor Rabbine sığın dilinden duanı eksik etme sabret Peygamber efendimiz bile ne sıkıntılar çekmiş senden daha kötülerini görüp şükret sinirlenipte sadece kendine zararın olur bunu unutma Allah sabredenin yanındadır unutma bunu aç kuran dinle daralinca salavat çek Rabbime sığın gör bak herşey daha kolaylaşacak dualarım seninle sende duanı eksik etme inşallah daha güzel haberlerini de aliriz

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim senin durumuna o kadar çok üzüldüm ki anlatamam senin yasadiklarini yaşayan çok kadın var birde küçücük yavrum var ama sakın karamsarlığa düşme hayata küsme herkesin bir sınavı var Rabbim bizleri boşuna yaratmadı evet seninde sınavın çok zor Rabbine sığın dilinden duanı eksik etme sabret Peygamber efendimiz bile ne sıkıntılar çekmiş senden daha kötülerini görüp şükret sinirlenipte sadece kendine zararın olur bunu unutma Allah sabredenin yanındadır unutma bunu aç kuran dinle daralinca salavat çek Rabbime sığın gör bak herşey daha kolaylaşacak dualarım seninle sende duanı eksik etme inşallah daha güzel haberlerini de aliriz
Zaten devamlı kuran okuyup dua eden insanım her zaman halime sükrettim ama bıktım da artık yaşadıklarım cok fazla cok ağır duaların İcin cok tsk ederm Allah razı olsun senden

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
canım sol elimin 4 parmağı kesildi eşime bıcak cektim oda almak icin boğuşurken parmaklarım kesildi
Kuşum sen kocayın huyunu burdaki herkesten iyi bilen insansın. Adama bıçak çekmek nedir ki. Anlattqn doqruysa adam Allahtan seni doqramamis çünkü önceki actqin postlarda resmen psikopattan bahsediyordun bunu bilerek nasıl böyle bi tepkimede bulundun. Allah korusun yani bilmiyorum buna şükür diyeyim çok qecmis olsun 🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
maalesef benim de ailem benim arkamda değil babam var ama yok arasında annemi kardeşlerim ve bizi terk etmiş babasının evine gitmiş Allah kimseye sahipsiz bırakmasın çok şükür yukarıda allah'ımız var tek sahibimiz o 🙏🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım elimden geleni yapıyorum yuvamı kurtarmak için ben de kolay şeyler yaşamadım ama buraya da anlatmak istemiyorum hani özelimdir sonuçta ama daha az çok buradaki yalan mı doğru mu konuşanları da ayırt edebiliyorum o samimiyeti bana veriyorlar
Tabiki kuzum dertlinin derdinden en iyi aynı şeyi yaşamış insan anlar tamam biz burda konuşuyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz ama yaşamadan bilemeyiz neler çektiğini rabbim kimseye yaşatmasın inslahh önü sırada bizlere 🤲🏻 inslahh herkesin yuvası huzur mutluluk bereket dolar 🤲🏻💞

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum sen kocayın huyunu burdaki herkesten iyi bilen insansın. Adama bıçak çekmek nedir ki. Anlattqn doqruysa adam Allahtan seni doqramamis çünkü önceki actqin postlarda resmen psikopattan bahsediyordun bunu bilerek nasıl böyle bi tepkimede bulundun. Allah korusun yani bilmiyorum buna şükür diyeyim çok qecmis olsun 🌹
İnsanın canına tak edince canı yanınca hersey yapıyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende gözleri dolu olan emoji sizde nasıl gülücük olarak görünüyor da gülücükler post actı diyonuz girip size cvp versem suc vermesem suc ben ailemin yanından dönerken sizden halellik istedim ne olur ne olmaz diye evet aklıma ilk gelen sizler oldunuz en azından hala burda oldugumu bilin istedim arkadaş tutmuş diyor cocuk arkadaşında sen burdasın siz gerçekten nasıl insansınız insanları bilip bilmeden yargılayanlar İcin konusuyoum ben burda oturup da gülmüyorum bana en yakın burası var benı anlayan evet oyuzden ilk fırsatta buraya giriyoum burda da ne yaşadığımı bilemezsınız kimse keyfine yalandan sanaryo yazmaz ben aylardır neler yasıyoum bilenler zaten biliyor benım yeterince canım yanıyor ruhen de bedenen de yıkıgım birde siz vurmaya calısıyor sunu yapmayın inanmayan varsa da cıksın gelsin
Allah yardımcın olsun inşallah 🙏 dualarımız seninle umarım bu tarz kocalar erkekler yada şiddet uygulayan her kim ise Allah'tan belasını bulsun gün yüzü göremesin çünkü bu zaman aşırı berbat erkekler kadınlara, anneler babalar çocuklara hatta bebeklere şiddet uyguluyor Allah'ım akıl fikir versin doğru olan yoldan ayırmasın inşallah 🙏 Çok üzüldüm ama umarım bu son nokta olsun ve artık bu yaratiktan boşan kendine bir hayat kur. Çünkü çocuğunun böyle bir ortamda büyümesi daha kötü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar