Ne izliyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Ne izliyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,223 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne izliyorsunuz
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Sabah Müge Aplam😂😂
Öğlen Zahide yetiş
En son kapanışı ATV de Esra ile yapıyorum 😂😂 resmen TV bagimlisi oldum 🤦🏻‍♀️ normalde hiç izlemem ama evde olup bir de iş güç yapamayınca yatınca sanırım sonuç bu oluyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Esra Erol daya bakiyom ben

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece Kadir ezildiyle en hamarat benim programını izliyorum temizlik yapma isteğim artıyor aseriyorum resmen😂😂ama hamileligim riskli yerimden kalkamiyorum

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece Kadir ezildiyle en hamarat benim programını izliyorum temizlik yapma isteğim artıyor aseriyorum resmen😂😂ama hamileligim riskli yerimden kalkamiyorum
Aaa bendee hiç sorma resmen aseriyorum bendee ya eşime bile dedim kaç kere hamileyken canım temizlik yapmak çekiyor 😂😂canım diyorum keşke kadir den her evde bir tane olsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben izleyemiyorum resmen bağımlısı oldum hastanedeyim 🤦🏻‍♀️ inşallah esraya yetiştirim 😂😂
Nedeen hastaneye gittin cnm önemli bir şey yoktu inşallah

Ben izleyemiyorum resmen bağımlısı oldum hastanedeyim 🤦🏻‍♀️ inşallah esraya yetiştirim 😂😂
Esra Erol daya bakiyom ben
Aa ben bayılıyorum o kadına insanın içini rahat ediyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aaa bendee hiç sorma resmen aseriyorum bendee ya eşime bile dedim kaç kere hamileyken canım temizlik yapmak çekiyor 😂😂canım diyorum keşke kadir den her evde bir tane olsa

Aa ben bayılıyorum o kadına insanın içini rahat ediyor
Yok balım önemli bir şey diş için geldik valla hastanede uyudum uyuyacam artık o moddayim 😂😂

Sen 40 gün duruyorsun biz 4.5 aylık olduk hala evdeyiz ya kuzum😂😂vallahi ben gündüz genelde uyuyorum bebiş gece uyumayip gündüz uyuduğu için ama Sabah Seda sayan çıkıyor izleyemiyorum uyuyor oluyorum gece 2.30 da tekrarı çıkıyor onu izliyorum akşam üstü Esra Erol izliyorum akşam da ne dizi varsa onu izliyorum kuzum🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar