Ne izliyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Ne izliyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne izliyorsunuz
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım benim hiç korkma Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz yani zamanında doğacak bak sürekli onunla konus elini karnına koyup hissederek inanarak seni anladığını düşünerek soyle oğluşum erken gelme sakın zamaninda gel anneyi üzme gerçekten çok işe yarıyor ben ilk kızımı 36 hafta doğurdum bu kızımda erken gelecek diye çok korkuyordum 33 haftalık Ken başladım konuşmaya sürekli annem erken gelme sakın zamaninda gel ne olur artık kız içeri öyle alışmıştiki gelmek istemedi 41. Hafta zorla doğdu yani suni sancıyla 😂😂😂😂

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım 2 yaşına dün girmiş bir kızım var 😇😇bebeğimde 20 günlük oldu

Hayır canım 2 yaşına dün girmiş bir kızım var 😇😇bebeğimde 20 günlük oldu
Valla kuzum bende 27 den beri konuşuyorum Kayra ile 31 e kadar geldik inslahh devamı da gelir 🤲🏻♥️

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Akşamları sesten basim agriyor gündüzde tek kalmaktan sıkılıyorum valla zor işimiz ilk bebismi
Hayır canım dün iki yaşına girdi kızım bebeğim de 20 günlük

Amin kuzum senin minik prenses nasıl
Gazı var ya hep damla kullanmama rağmen hep gaz yapıyor ama yinede ağlıyor

Amin kuzum senin minik prenses nasıl

Aynen
Vallahi öyle canım 😄 öyle gelin düşman başına .zaten havvanurla murattan gına geldi artık bana 😂😂bı gitseler de yenileri gelse 5 aydır evlenemediler gitti
Konu bitti bu sefer de eve niye almıyorlar aileleri onu dert ettiler eve alsalar nolcakki anlamadım onlar tuuttu diye göndermiyorlar seda ablamiz zoa tutuyor sanki 😂😂😂😂😂😂

Aynen
Vallahi öyle canım 😄 öyle gelin düşman başına .zaten havvanurla murattan gına geldi artık bana 😂😂bı gitseler de yenileri gelse 5 aydır evlenemediler gitti
Konu bitti bu sefer de eve niye almıyorlar aileleri onu dert ettiler eve alsalar nolcakki anlamadım onlar tuuttu diye göndermiyorlar seda ablamiz zorla tutuyor sanki 😂😂😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hayır canım dün iki yaşına girdi kızım bebeğim de 20 günlük

Aynen

Konu bitti bu sefer de eve niye almıyorlar aileleri onu dert ettiler eve alsalar nolcakki anlamadım onlar tuuttu diye göndermiyorlar seda ablamiz zoa tutuyor sanki 😂😂😂😂😂😂

Aynen

Konu bitti bu sefer de eve niye almıyorlar aileleri onu dert ettiler eve alsalar nolcakki anlamadım onlar tuuttu diye göndermiyorlar seda ablamiz zorla tutuyor sanki 😂😂😂😂😂😂
Allah'ım minik prenses yaa zamanla düzelir inşallah kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sabah Müge Aplam😂😂
Öğlen Zahide yetiş
En son kapanışı ATV de Esra ile yapıyorum 😂😂 resmen TV bagimlisi oldum 🤦🏻‍♀️ normalde hiç izlemem ama evde olup bir de iş güç yapamayınca yatınca sanırım sonuç bu oluyor
Kayra bey doğsun TV nin yerini unutursun kuzum 🤪😂

Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Kız sen yeni doğum yapmadın mı nasıl fırsat buluyon TV izlemeye 😂🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Taştan yumusak olan yerde öyle güzel uyuyrsun ki kuzum 😂 ama vücut belli bı zaman sonra ona da alışıyor bağışıklık kazanıyorsun çoğu şeye 😂🥰
Hadi hayırlısı balım inşallah oğlum da uykucu okur bana çok çektirmez ama şuan görünürde gece uyumacak gibi 😂😂 sabaha kadar futbol yapıyor karnımdw

Tüm sayfalar yüklendi.