Ne izliyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Ne izliyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,225 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne izliyorsunuz
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Ben filim izlyom yutubeden pragram olarak gelinim mutfakdayi izliyom

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Bende senin gibi dedim çıktım vallaha hamileyken bile gezdim durmadım. Akşam ezanından önce evde oldum sadece o kadar

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım 🙏 ben normal yaptım bu kızımı 2 yaşında kızım annemlerde kaldı bir gün onu görmedim aklım hep ondaydi Bir gün 1 ay gibi geldi bana ilk defa kızımdan öyle ayrı kaldım bide elimde bebejle beni gördü kız neye uğradığını şaşırdı 😂😂 şimdi içinden demiştir bir gün annemden ayrı kaldım neler olmuş beee🤭🤭
Özelde 1 gün kaliyorsun devlette 4 gun 1 gün normal ikinci gun doğumdan sonra yogunbakimda iki gunde servis te yatiyormusuz 4. Gun öğlen çıkış veriyolarmis bir sorun olmazsa ikinciyi devlette yapicam 4 gun ne yapcam ben evde 5 yaşında çocuğu geride bırakıp gidicem diye kara kara düşünüyorum 🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hangisi reklam olsa diğerine geçiyorum ama Seda sayan izlemeden olmuyor güne başlayamiyorum 😅😅😅😅

Bende hangisi reklam olsa diğerine geçiyorum ama Seda sayan izlemeden olmuyor güne başlayamiyorum 😅😅😅😅
Bende senin gibi dedim çıktım vallaha hamileyken bile gezdim durmadım. Akşam ezanından önce evde oldum sadece o kadar
Yani eskidendi 40 filan şimdi bütün evlerde demir var eskiden evler hep topraktanmis bide gorumcemi diyor 40 gün mezarın açık filan dahada korkuyorum 🥺🥺

Yani eskidendi 40 filan şimdi bütün evlerde demir var eskiden evler hep topraktanmis bide gorumcemi diyor 40 gün mezarın açık filan dahada korkuyorum 🥺🥺

Kırkı çıkmadan çıktım yemeğe gittik kahvaltıya gittik fotoğraf çekimi için götürdüm Allaha emanet birşey olmaz 😅😅 ama TV falan bizde yalan olmuş durumda hamile iken izlediğim yabancı dizi vardı artık reklam bile zor izlerim oğlum TV ye bağımlı olmasın diye 2 yıldır bizde Televizyon açılmaz bizde pek sevmiyoruz açıkçası 😅😅kız doğdu oğlan okula gidiyor kızı yatırır izlerim kafam dağılır dedim kız durmuyor fırsat buldukça koltukta falan sızıyorum uyku niyetine 😅😅😅
Yaa gerçekten mi

Kırkı çıkmadan çıktım yemeğe gittik kahvaltıya gittik fotoğraf çekimi için götürdüm Allaha emanet birşey olmaz 😅😅 ama TV falan bizde yalan olmuş durumda hamile iken izlediğim yabancı dizi vardı artık reklam bile zor izlerim oğlum TV ye bağımlı olmasın diye 2 yıldır bizde Televizyon açılmaz bizde pek sevmiyoruz açıkçası 😅😅kız doğdu oğlan okula gidiyor kızı yatırır izlerim kafam dağılır dedim kız durmuyor fırsat buldukça koltukta falan sızıyorum uyku niyetine 😅😅😅
Yaa gerçekten mi

Sabah müge ardından gelin evi ondan sonra Kadir ezildi ve günü seksenlerle kapatıyorum 😂😂😂
Herkes müge izliyormuş yasa benim psikolojim bozuluyor oradaki insanların hikayesinden

Sabah müge ardından gelin evi ondan sonra Kadir ezildi ve günü seksenlerle kapatıyorum 😂😂😂
Herkes müge izliyormuş yasa benim psikolojim bozuluyor oradaki insanların hikayesinden

Rabbim daha beterinden korusun❤️
Aminnnnn🙏🙏

Son düzenleme:

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızım sağ olsun akşama kadar çizgifilm izliyorum canım 😂😂😂fırsat bulursam eski dizilere denk geliyorum bazen kadir ezildiyi Zuhal tıpalı izliyorum

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı balım inşallah oğlum da uykucu okur bana çok çektirmez ama şuan görünürde gece uyumacak gibi 😂😂 sabaha kadar futbol yapıyor karnımdw
Uyyy cnm benim bebegim hamileyken gece saat 4 ü gormeden uyutmazdi beni icerde tepinir dururdu dogdu 4 aylik hala gece 4 olmadan ne yapsam uyutamiyorum sipalar bize karnimizdayken mesaj çakiyolar aslinda😄

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Televizyon evimizde açılmıyor desem yeridir kendim için konuşuyorum sakın yanlış anlamayın herşey o kadar yapmacik ki benim bakasim gelmiyor kahvaltıdan sonra kızın dersi temizlik çocuklar yemek derken hiç birşey izlemiyorum tek gece haberlere bakarım ne olmuş diye oda hep felaket tellalı haberler insanın içini karartiyorlar en güzeli benim için çocuklarla oyun felan inanın oturup izleyecek zamanımda yok zaten üç çocuk olunca

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Uyyy cnm benim bebegim hamileyken gece saat 4 ü gormeden uyutmazdi beni icerde tepinir dururdu dogdu 4 aylik hala gece 4 olmadan ne yapsam uyutamiyorum sipalar bize karnimizdayken mesaj çakiyolar aslinda😄
Şuan emin oldum Kayra da öyle olacak 😂😂 hala uyuyacak da uyuyacam diye bekliyorum karnında 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.